fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкритий ринок електроенергії: як бізнес може змінити електропостачальника та зменшити витрати?

22/ 06/ 2023
    Запуск у 2019 році оновленого ринку електроенергії кардинально змінив відносини між учасниками. Раніше продаж електричної енергії здійснювався за заздалегідь встановленим тарифом. Зараз же ціноутворення на товар залежить лише від ринкових процесів. Також непобутові споживачі можуть самі визначати, у кого купувати електроенергію. 22 червня 2023 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з YASNO провели офлайн-захід у форматі Energy Advice на тему “Відкритий ринок електроенергії”. CEO YASNO Сергій Коваленко та керівник департаменту з корпоративних продажів YASNO Михайло Мокренчук розказали, що змінилося для бізнесу в рамках реформи енергоринку, а саме: на що звернути увагу при виборі електропостачальника, як перейти на більш вигідні умови постачання, за рахунок чого можна зменшити споживання та витрати на енергоресурси? Відтак, при виборі енергопостачальника експерти радили звернути увагу на досвід та надійність, оцінити ділову активність та репутацію постачальника, перевірити відсутність дефолтного/переддефолтного статусу постачальника. Також слід уважно вивчати усі складові ціни, порівнювати умови постачання (терміни розрахунків, причини та розмір штрафів та ін.), обговорювати індивідуальні умови постачання за потреби. Крім того, важливими є онлайн та офлайн-сервіси, які спрощують життя споживачів та бізнесу. Тому особистий кабінет, контакт-центр, розвинута мережа центрів обслуговування, чат-боти, електронний документообіг та послуги персональних менеджерів – дійсно важливий індикатор клієнтського сервісу та підтримки. Особливу увагу вартує приділити таким додатковим послугам як dual fuel: електроенергія + газ, а також енергоефективним рішенням (енергоаудит, енергосервісні проєкти тощо). Так, наприклад, енергоефективні рішення призводять до економії ресурсів на підприємстві та підтримки усієї енергосистеми країни, зменшують витрати бізнесу на енергоресурси, знижують собівартість продукції, впроваджують сучасні технології, поліпшують умови праці і загалом чинять позитивний екологічний ефект. Щиро дякуємо нашим експертам за практичні рекомендації та актуальну інформацію із зазначеної тематики!
01/

 

Запуск у 2019 році оновленого ринку електроенергії кардинально змінив відносини між учасниками. Раніше продаж електричної енергії здійснювався за заздалегідь встановленим тарифом. Зараз же ціноутворення на товар залежить лише від ринкових процесів. Також непобутові споживачі можуть самі визначати, у кого купувати електроенергію.

22 червня 2023 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з YASNO провели офлайн-захід у форматі Energy Advice на тему “Відкритий ринок електроенергії”. CEO YASNO Сергій Коваленко та керівник департаменту з корпоративних продажів YASNO Михайло Мокренчук розказали, що змінилося для бізнесу в рамках реформи енергоринку, а саме: на що звернути увагу при виборі електропостачальника, як перейти на більш вигідні умови постачання, за рахунок чого можна зменшити споживання та витрати на енергоресурси?

Відтак, при виборі енергопостачальника експерти радили звернути увагу на досвід та надійність, оцінити ділову активність та репутацію постачальника, перевірити відсутність дефолтного/переддефолтного статусу постачальника. Також слід уважно вивчати усі складові ціни, порівнювати умови постачання (терміни розрахунків, причини та розмір штрафів та ін.), обговорювати індивідуальні умови постачання за потреби. Крім того, важливими є онлайн та офлайн-сервіси, які спрощують життя споживачів та бізнесу. Тому особистий кабінет, контакт-центр, розвинута мережа центрів обслуговування, чат-боти, електронний документообіг та послуги персональних менеджерів – дійсно важливий індикатор клієнтського сервісу та підтримки.

Особливу увагу вартує приділити таким додатковим послугам як dual fuel: електроенергія + газ, а також енергоефективним рішенням (енергоаудит, енергосервісні проєкти тощо). Так, наприклад, енергоефективні рішення призводять до економії ресурсів на підприємстві та підтримки усієї енергосистеми країни, зменшують витрати бізнесу на енергоресурси, знижують собівартість продукції, впроваджують сучасні технології, поліпшують умови праці і загалом чинять позитивний екологічний ефект.

Щиро дякуємо нашим експертам за практичні рекомендації та актуальну інформацію із зазначеної тематики!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: