fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар «Методи вдосконалення Операційного центру безпеки»

07/ 06/ 2022
  Створення першокласного Операційного центру безпеки або ОЦБ (від англ. Security OperationsCenter або SOC) – це безперервний процес, який потребує постійного вдосконалення. Навіть якщо у вас вже впроваджено ОЦБ, вам буде цікаво дізнатися, як зробити його ще ефективнішим. Метою таких покращень є удосконалений захист від кіберзагроз, які останніми роками стають дедалі небезпечнішими. Запрошуємо вас приєднатись до вебінару від компанії Іnfopulse 14 червня, де ми поговоримо  про «Методи вдосконалення Операційного центру безпеки». На тематичному заході наші кіберексперти ознайомлять вас з можливостями посилення ОЦБ та актуальними інструментами захисту від сучасних загроз. На вебінарі ви дізнаєтесь: Типи ОЦБ для різних сфер бізнесу. Моделювання потенційних загроз Як правильно оцінити ОЦБ вашого бізнесу та визначити його потенціал для поліпшень Створення стратегії вдосконалення ОЦБ Ключові показники ефективності роботи ОЦБ. Зосереджуємось на важливому Перевірені підходи для підвищення ефективності ОЦБ від А до Я: Чого наразі бракує вашій команді? Що має охоплювати ефективний ОЦБ? Статистика з роботи ОЦБ та подальші покращення Інвентаризація елементів ОЦБ та її використання для посилення інформаційної безпеки Переваги пакетних пропозицій над окремими компонентами ОЦБ Purple Teaming. Як отримувати корисні дані за допомогою передачі знань в команді Коли: 14 червня, 16:00-17:00 Наші спікери: Дмитро Сірош - Cybersecurity Delivery Manager, Infopulse Костянтин Лосинський - Expert Security Specialist, Infopulse Доєднуйтесь до нас 14 червня, о 16:00-17:00 та дізнайтесь, чому не варто зволікати із впровадженням сучасних механізмів кібербезпеки. Наші експерти допоможуть вам визначитись з сучасними інструментами, що підходять для захисту саме вашої організації.

Створення першокласного Операційного центру безпеки або ОЦБ (від англ. Security OperationsCenter або SOC) – це безперервний процес, який потребує постійного вдосконалення. Навіть якщо у вас вже впроваджено ОЦБ, вам буде цікаво дізнатися, як зробити його ще ефективнішим. Метою таких покращень є удосконалений захист від кіберзагроз, які останніми роками стають дедалі небезпечнішими.

Запрошуємо вас приєднатись до вебінару від компанії Іnfopulse 14 червня, де ми поговоримо  про «Методи вдосконалення Операційного центру безпеки». На тематичному заході наші кіберексперти ознайомлять вас з можливостями посилення ОЦБ та актуальними інструментами захисту від сучасних загроз.

На вебінарі ви дізнаєтесь:

 • Типи ОЦБ для різних сфер бізнесу. Моделювання потенційних загроз
 • Як правильно оцінити ОЦБ вашого бізнесу та визначити його потенціал для поліпшень
 • Створення стратегії вдосконалення ОЦБ
 • Ключові показники ефективності роботи ОЦБ. Зосереджуємось на важливому
 • Перевірені підходи для підвищення ефективності ОЦБ від А до Я:
 • Чого наразі бракує вашій команді?
 • Що має охоплювати ефективний ОЦБ?
 • Статистика з роботи ОЦБ та подальші покращення
 • Інвентаризація елементів ОЦБ та її використання для посилення інформаційної безпеки
 • Переваги пакетних пропозицій над окремими компонентами ОЦБ
 • Purple Teaming. Як отримувати корисні дані за допомогою передачі знань в команді

Коли: 14 червня, 16:00-17:00

Наші спікери:

 • Дмитро Сірош – Cybersecurity Delivery Manager, Infopulse
 • Костянтин Лосинський – Expert Security Specialist, Infopulse

Доєднуйтесь до нас 14 червня, о 16:00-17:00 та дізнайтесь, чому не варто зволікати із впровадженням сучасних механізмів кібербезпеки. Наші експерти допоможуть вам визначитись з сучасними інструментами, що підходять для захисту саме вашої організації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: