fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В ЕВА обрано Президента та Віцепрезидента на 2022 рік

30/ 11/ 2021
  29 листопада відбулося перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації. Так, окрім затвердження прийняття нових членів до складу Асоціації, Правління Асоціації мало виконати ще одну дуже важливу місію – обрати з-поміж присутніх членів Президента Асоціації. Ми раді повідомити, що новим Президентом ЕВА став Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні. Щиро вітаємо Тіберіу з цією посадою і дуже сподіваємось, що разом з Правлінням, мемберами спільноти та владою ми зможемо реалізовувати корисні ініціативи, аби покращувати умови для ведення прозорого бізнесу в країні. Водночас, дякуємо Томашу Фіала, Генеральному директору Dragon Capital, який тривалий час був Президентом, за важливий вклад в розвиток Асоціації. Окрім Президента, в ЕВА є ще дві посади, які обирає Правління – два Віцепрезиденти. Так, вчора Віцепрезидентом Асоціації було обрано Мауро Лонгобардо СЕО «АрселорМіттал Кривий Ріг». Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні продовжує виконувати обов’язки на посаді Віцепрезидента ЕВА. Водночас, ще раз раді вітати оновлене правління Європейської Бізнес Асоціації, яке виокреслюватиме стратегію розвитку спільноти у 2022 році: Олександра Писарука, голову правління Райффайзен Банку Адріана-Валентина Паску, генерального директора компанії «Данон Україна» Алессандро Дзанеллі, генерального директора Nestlé в Україні та Молдові Томаша Фіалу, СЕО Dragon Capital Дмитра Шоломко, керівника Google Україна  Олівера Гірліхса, генерального директора Bayer в Україні  Люка Шельє, генерального директора Kyiv Post Богдана Ярмоленко, керуючого партнера EY Ukraine Сергія Гонтара, генерального директора Philips Ukraine Олену Вдовиченко, генерального директора Metro Cash and Carry Ukraine Тараса Кицмея, співвласника і члена ради директорів SoftServe Мацєя Томаша Зєліньскі, генерального директора Siemens Ukraine

29 листопада відбулося перше засідання оновленого складу Правління Європейської Бізнес Асоціації.

Так, окрім затвердження прийняття нових членів до складу Асоціації, Правління Асоціації мало виконати ще одну дуже важливу місію – обрати з-поміж присутніх членів Президента Асоціації.

Ми раді повідомити, що новим Президентом ЕВА став Тіберіу Діма, генеральний директор BASF в Україні. Щиро вітаємо Тіберіу з цією посадою і дуже сподіваємось, що разом з Правлінням, мемберами спільноти та владою ми зможемо реалізовувати корисні ініціативи, аби покращувати умови для ведення прозорого бізнесу в країні. Водночас, дякуємо Томашу Фіала, Генеральному директору Dragon Capital, який тривалий час був Президентом, за важливий вклад в розвиток Асоціації.

Окрім Президента, в ЕВА є ще дві посади, які обирає Правління – два Віцепрезиденти. Так, вчора Віцепрезидентом Асоціації було обрано Мауро Лонгобардо СЕО «АрселорМіттал Кривий Ріг». Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні продовжує виконувати обов’язки на посаді Віцепрезидента ЕВА.

Водночас, ще раз раді вітати оновлене правління Європейської Бізнес Асоціації, яке виокреслюватиме стратегію розвитку спільноти у 2022 році:

 • Олександра Писарука, голову правління Райффайзен Банку
 • АдріанаВалентина Паску, генерального директора компанії «Данон Україна»
 • Алессандро Дзанеллі, генерального директора Nestlé в Україні та Молдові
 • Томаша Фіалу, СЕО Dragon Capital
 • Дмитра Шоломко, керівника Google Україна 
 • Олівера Гірліхса, генерального директора Bayer в Україні 
 • Люка Шельє, генерального директора Kyiv Post
 • Богдана Ярмоленко, керуючого партнера EY Ukraine
 • Сергія Гонтара, генерального директора Philips Ukraine
 • Олену Вдовиченко, генерального директора Metro Cash and Carry Ukraine
 • Тараса Кицмея, співвласника і члена ради директорів SoftServe
 • Мацєя Томаша Зєліньскі, генерального директора Siemens Ukraine
01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: