fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українські інженери отримали нагороду в Лондоні за софт до біонічного протезу

14/ 12/ 2023
  Українські інженери GlobalLogic  розробили програмне забезпечення для біонічних протезів із використанням штучного інтелекту. Цей проєкт став переможцем міжнародної премії Hitachi Inspiration of the Year Award. Нагороду у 6000 євро команда передає на потреби реабілітаційного центру Unbroken. Інженери GlobalLogic розробили менеджмент-систему для управління та налаштування біонічного протезу, а також алгоритми з використанням машинного навчання. Також команда інженерів створила веб-платформу для подачі заявки пацієнтом на протезування. Ця розробка полегшує життя пацієнта як на організаційному рівні, так і на рівні освоєння використання біонічного протезу. Нагороду у 6 000 євро розробники вирішили передати реабілітаційному центру Unbroken для протезування військових. За різними даними, протезування потребують щонайменше 20 000 людей в Україні. Безпосередньо біонічний протез не є розробкою GlobalLogic, а є проєктом партнерів - компанії Allbionic. * * * Про нагороду Премія Hitachi Inspiration Award покликана привернути увагу до ключових цінностей компанії — гармонії, щирості та новаторського духу. Премія відзначає проєкти  компаній групи Hitachi в різних сферах. Місія кожного проєкту — це внесок у життя суспільства через унікальні технології та рішення найвищої якості.  Про GlobalLogic GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та обєднує майже 30 000 інженерів. В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше. GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes.  Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Українські інженери GlobalLogic  розробили програмне забезпечення для біонічних протезів із використанням штучного інтелекту. Цей проєкт став переможцем міжнародної премії Hitachi Inspiration of the Year Award. Нагороду у 6000 євро команда передає на потреби реабілітаційного центру Unbroken.

Інженери GlobalLogic розробили менеджмент-систему для управління та налаштування біонічного протезу, а також алгоритми з використанням машинного навчання. Також команда інженерів створила веб-платформу для подачі заявки пацієнтом на протезування.

Ця розробка полегшує життя пацієнта як на організаційному рівні, так і на рівні освоєння використання біонічного протезу.

Нагороду у 6 000 євро розробники вирішили передати реабілітаційному центру Unbroken для протезування військових. За різними даними, протезування потребують щонайменше 20 000 людей в Україні.

Безпосередньо біонічний протез не є розробкою GlobalLogic, а є проєктом партнерів – компанії Allbionic.

* * *

Про нагороду

Премія Hitachi Inspiration Award покликана привернути увагу до ключових цінностей компанії — гармонії, щирості та новаторського духу. Премія відзначає проєкти  компаній групи Hitachi в різних сферах. Місія кожного проєкту — це внесок у життя суспільства через унікальні технології та рішення найвищої якості. 

Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.

В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes. 

Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: