fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українська ІТ спільнота представить Україну на найбільшій технологічній конференції Північної Америки — Collision

06/ 06/ 2022
  Сьогодні увесь світ говорить про Україну — сильну, сміливу, вільну, незламну.  З 20 по 23 червня у Торонто відбудеться одна з найбільш швидко зростаючих технологічних конференцій Північної Америки — Collision, де учасники поговорять ще й про Україну технологічну.  Так, цього року українська технологічна екосистема буде вперше представлена на Collision — стендом, алеєю українських стартапів, презентацією можливостей українського ІТ в рамках окремого виступу.  Ми розкажемо: Як Україна захищає технологічний фронт. Як та які продукти світової якості створюють українські ІТ компанії. Як світ може допомогти та підтримати Україну. Організатори української делегації: Ukrainian bridge, Європейська Бізнес Асоціація, Український фонд стартапів. Партнери: N-IX, Customertimes, SID Venture Partners та ISSP. Делегація відбудеться за підтримки: Міністерства цифрової трансформації, Міністерства закордонних справ. Якщо ваша компанія чи організація хоче приєднатись до української делегації, ви можете дізнатись умови у менеджера проєкту Ольги Двігун, [email protected], +380672180903.  Довідково Collision це:  35 тисяч відвідувачів з 140 країн 1250+ стартапів та 800+ інвесторів 1200+ журналістів 200+ партнерів Згідно із оцінкою світових ЗМІ, це найзнаковіша подія у світі технологій. Digital Trends називає Collision технічною конференцією майбутнього, а в Inc. додають, що саме Collision є найпопулярнішою конференцією року.  Варто зауважити, що організатори Collision рішуче засудили збройну агресію росії та виразили свою повну підтримку українській стороні. Згідно з текстом заяви, будь-які компанії та підприємства країн-агресорів не зможуть взяти участь у конференції в Торонто в 2022-му році. Стартапи, які були відібрані орнізаторами для участі у стартап-алеї: Imagery Ward — цифровий офіс авторських прав на зображення, що працює на основі блокчейн та штучного інтелекту. NanitRobot — це освітній робот без вікових обмежень, який може замінити 100 іграшок та 50 кг пластика. Програмування на Scratch та C. Effa — це перша в світі перероблювана та відновлювана зубна щітка, що виготовлена з паперу. Головною метою продукту є боротьба зі світовим забрудненням одноразовим пластиком. Zeely — мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів.  Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє компаніям генерувати освітній та маркетинговий відеоконтент із людськими дикторами з одного лише тексту. Jiffsy — вітрина для інтернет-магазинів одягу побудована спеціально для мобільних пристроїв у стилі TikTok, яка подвоює продажі магазину з мобільних телефонів.  Handy.ai — дозволяє компаніям автоматизувати та вдосконалювати взаємодію з людьми в режимі реального часу зрозумілою їм мовою у зручному для них стилі спілкування та зручним для них каналам.  Harmix — інтелектуальний сервіс, який автоматично добирає музику до вашого відео.  

Сьогодні увесь світ говорить про Україну — сильну, сміливу, вільну, незламну. 

З 20 по 23 червня у Торонто відбудеться одна з найбільш швидко зростаючих технологічних конференцій Північної Америки — Collision, де учасники поговорять ще й про Україну технологічну. 

Так, цього року українська технологічна екосистема буде вперше представлена на Collision — стендом, алеєю українських стартапів, презентацією можливостей українського ІТ в рамках окремого виступу. 

Ми розкажемо:

  • Як Україна захищає технологічний фронт.
  • Як та які продукти світової якості створюють українські ІТ компанії.
  • Як світ може допомогти та підтримати Україну.

Організатори української делегації: Ukrainian bridge, Європейська Бізнес Асоціація, Український фонд стартапів.

Партнери: N-IX, Customertimes, SID Venture Partners та ISSP.

Делегація відбудеться за підтримки: Міністерства цифрової трансформації, Міністерства закордонних справ.

Якщо ваша компанія чи організація хоче приєднатись до української делегації, ви можете дізнатись умови у менеджера проєкту Ольги Двігун, [email protected], +380672180903. 

Довідково

Collision це: 

  • 35 тисяч відвідувачів з 140 країн
  • 1250+ стартапів та 800+ інвесторів
  • 1200+ журналістів
  • 200+ партнерів

Згідно із оцінкою світових ЗМІ, це найзнаковіша подія у світі технологій. Digital Trends називає Collision технічною конференцією майбутнього, а в Inc. додають, що саме Collision є найпопулярнішою конференцією року. 

Варто зауважити, що організатори Collision рішуче засудили збройну агресію росії та виразили свою повну підтримку українській стороні. Згідно з текстом заяви, будь-які компанії та підприємства країн-агресорів не зможуть взяти участь у конференції в Торонто в 2022-му році.

Стартапи, які були відібрані орнізаторами для участі у стартап-алеї:

  • Imagery Ward — цифровий офіс авторських прав на зображення, що працює на основі блокчейн та штучного інтелекту.
  • NanitRobot — це освітній робот без вікових обмежень, який може замінити 100 іграшок та 50 кг пластика. Програмування на Scratch та C.
  • Effa — це перша в світі перероблювана та відновлювана зубна щітка, що виготовлена з паперу. Головною метою продукту є боротьба зі світовим забрудненням одноразовим пластиком.
  • Zeely — мобільний додаток для просування бізнесу із зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів. 
  • Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє компаніям генерувати освітній та маркетинговий відеоконтент із людськими дикторами з одного лише тексту.
  • Jiffsy — вітрина для інтернет-магазинів одягу побудована спеціально для мобільних пристроїв у стилі TikTok, яка подвоює продажі магазину з мобільних телефонів. 
  • Handy.ai — дозволяє компаніям автоматизувати та вдосконалювати взаємодію з людьми в режимі реального часу зрозумілою їм мовою у зручному для них стилі спілкування та зручним для них каналам. 

Harmix — інтелектуальний сервіс, який автоматично добирає музику до вашого відео.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: