fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна подала заявку на членство в ЄС

01/ 03/ 2022
  28 лютого трапилась, без перебільшення, визначальна для України подія – Президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. Цього ж дня зранку цьому передувало звернення Президента до ЄС щодо можливості приєднання за спецпроцедурою. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. На фоні драматичного контексту сьогодні розгортаються дійсно історичні події. Звісно, наразі ми не знаємо деталей щодо умов вступу, і це тільки перший крок у цьому напрямку. Втім це дійсно потужний сигнал підтримки цивілізаційного вибору українців до якого ми так довго йшли. І дуже сподіваємось, Європейський Союз його підтримає.  

28 лютого трапилась, без перебільшення, визначальна для України подія – Президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. Цього ж дня зранку цьому передувало звернення Президента до ЄС щодо можливості приєднання за спецпроцедурою.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
На фоні драматичного контексту сьогодні розгортаються дійсно історичні події. Звісно, наразі ми не знаємо деталей щодо умов вступу, і це тільки перший крок у цьому напрямку. Втім це дійсно потужний сигнал підтримки цивілізаційного вибору українців до якого ми так довго йшли. І дуже сподіваємось, Європейський Союз його підтримає.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: