fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Застаріле регулювання стримує розгортання 3G та 4G мереж в Україні

30/ 10/ 2020
  Зокрема, йдеться про гранично допустимий рівень електромагнітного поля для радіо-телекомунікаційного обладнання, що працює у діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких та надзвичайно високих частот. Наразі у цій сфері діє регулювання 1996 року, а саме санітарні норми, згідно з якими граничні показники електромагнітного поля встановлено на рівні 10 мкВт/см2. Цей показник є найнижчим, порівняно з країнами Європи та Північної Америки, де він становить в середньому від 500 до 1000 мкВт/см2. Тетяна Широченко. Координатор комітетів Європейської Бізнес Асоціації. Підвищення граничних нормативів та наближення їх до практик, запроваджених в країнах ЄС, – це важливий крок до поліпшення доступу жителів України до швидкісного Інтернету. Сподіваємося, що держава продемонструє свою готовність надавати підтримку мобільним операторам, зафіксовану в рамках Меморандуму між мобільними операторами та Кабінетом Міністрів для реалізації цього важливого інфраструктурного проєкту, який матиме позитивний соціально-економічний вплив у масштабах країни. Для осучаснення цих нормативів Міністерство охорони здоров’я України розробило проєкт Наказу «Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань», яким пропонується збільшення норм гранично допустимого рівня електромагнітного поля для радіо-телекомунікаційного обладнання до рівня 100 мкВт/см². Внесення цих змін дозволить пришвидшити розгортання мереж 3G та 4G на території України, зокрема в сільській місцевості. З огляду на це, експерти Європейської Бізнес Асоціації цілковито підтримують даний проєкт Наказу та звертаються до Міністерства охорони здоров’я з проханням сприяти прийняттю цього документу. Асоціація сподівається на якомога швидше прийняття цього проєкту Наказу для усунення бар’єрів, що стримують розширення 3G та 4G покриття в Україні!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Зокрема, йдеться про гранично допустимий рівень електромагнітного поля для радіо-телекомунікаційного обладнання, що працює у діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких та надзвичайно високих частот.

Наразі у цій сфері діє регулювання 1996 року, а саме санітарні норми, згідно з якими граничні показники електромагнітного поля встановлено на рівні 10 мкВт/см2. Цей показник є найнижчим, порівняно з країнами Європи та Північної Америки, де він становить в середньому від 500 до 1000 мкВт/см2.

Тетяна Широченко Координатор комітетів Європейської Бізнес Асоціації
Підвищення граничних нормативів та наближення їх до практик, запроваджених в країнах ЄС, – це важливий крок до поліпшення доступу жителів України до швидкісного Інтернету. Сподіваємося, що держава продемонструє свою готовність надавати підтримку мобільним операторам, зафіксовану в рамках Меморандуму між мобільними операторами та Кабінетом Міністрів для реалізації цього важливого інфраструктурного проєкту, який матиме позитивний соціально-економічний вплив у масштабах країни.

Для осучаснення цих нормативів Міністерство охорони здоров’я України розробило проєкт Наказу «Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань», яким пропонується збільшення норм гранично допустимого рівня електромагнітного поля для радіо-телекомунікаційного обладнання до рівня 100 мкВт/см².

Внесення цих змін дозволить пришвидшити розгортання мереж 3G та 4G на території України, зокрема в сільській місцевості. З огляду на це, експерти Європейської Бізнес Асоціації цілковито підтримують даний проєкт Наказу та звертаються до Міністерства охорони здоров’я з проханням сприяти прийняттю цього документу.

Асоціація сподівається на якомога швидше прийняття цього проєкту Наказу для усунення бар’єрів, що стримують розширення 3G та 4G покриття в Україні!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: