fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Веб-курс з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі: “Екоінспекція в українських портах та юридичні питання для судновласників, капітанів та клубів P&I страхування”

07/ 04/ 2020
  Екологічний контроль у морських портах України завжди викликає масу протиріч, не дивлячись на досить зрозуміле правове регулювання даного питання, окресленого у Постановах Кабінету Міністрів України. Так, порядок відбору проб води та їх аналізу здійснює Державна екологічна інспекція України, яка приймає проби води на борту судна з джерела, визначеного щодо виявленого характеру забруднення (виключно щодо речовин, що є причиною забруднення акваторії відповідно до Свідоцтва про перевірку якості води). Процедури здійснення екологічного контролю та способи захисту бізнесу від простою у зв’язку із затримкою торгових суден, ми розглянули під час англомовного вебінару Веб курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі, присвяченого тематиці екоінспекції в українських портах та юридичним питанням для судновласників, капітанів та клубів P&I страхування. Разом зі спікером, Михайлом Селівановим, провідним юристом Interlegal, обговорили: зміни у національному законодавстві України з 2019 року; порядок відбору проб води та їх аналізу; заходи, спрямовані на відбір проб води та їх аналіз; реальні приклади з практики у випадках, наприклад якщо екологічні інспектори взяли та проаналізували всі проби води без залучення АМПУ. Пам’ятайте, Державна екологічна інспекція України бере проби води у місці забруднення або на борту судна лише після отримання інформації від АМПУ про виявлений факт забруднення акваторії морського порту. Сподіваємося, що вебінар був корисний для вас та вашого бізнесу!

Екологічний контроль у морських портах України завжди викликає масу протиріч, не дивлячись на досить зрозуміле правове регулювання даного питання, окресленого у Постановах Кабінету Міністрів України. Так, порядок відбору проб води та їх аналізу здійснює Державна екологічна інспекція України, яка приймає проби води на борту судна з джерела, визначеного щодо виявленого характеру забруднення (виключно щодо речовин, що є причиною забруднення акваторії відповідно до Свідоцтва про перевірку якості води).

Процедури здійснення екологічного контролю та способи захисту бізнесу від простою у зв’язку із затримкою торгових суден, ми розглянули під час англомовного вебінару Веб курсу з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі, присвяченого тематиці екоінспекції в українських портах та юридичним питанням для судновласників, капітанів та клубів P&I страхування.

Разом зі спікером, Михайлом Селівановим, провідним юристом Interlegal, обговорили:

  • зміни у національному законодавстві України з 2019 року;
  • порядок відбору проб води та їх аналізу;
  • заходи, спрямовані на відбір проб води та їх аналіз;
  • реальні приклади з практики у випадках, наприклад якщо екологічні інспектори взяли та проаналізували всі проби води без залучення АМПУ.

Пам’ятайте, Державна екологічна інспекція України бере проби води у місці забруднення або на борту судна лише після отримання інформації від АМПУ про виявлений факт забруднення акваторії морського порту.

Сподіваємося, що вебінар був корисний для вас та вашого бізнесу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: