fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – радник ЄБРР щодо укладення Генеральної угоди ISDA з Національним банком України

11/ 08/ 2020
  Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань укладення Генеральної угоди ISDA у редакції 1992 року з Національним банком України (НБУ). Генеральну угоду ISDA у редакції 1992 року будуть використовувати як основу для здійснення операцій на умовах своп щодо валютної пари гривня/долар США. Такі операції відбуватимуться у межах домовленості про валютні свопи на суму до 500 мільйонів доларів США, досягнутої раніше цього року. Мета домовленості – розширення доступу українських підприємств, що постраждали від пандемії коронавірусу Covid-19 та карантинних заходів, до коштів у національній валюті (гривні). Домовленість про валютні свопи надає ЄБРР можливість кредитувати існуючих та нових клієнтів для підтримання необхідного рівня ліквідності, поповнення короткострокового оборотного капіталу та забезпечення потреб торгового фінансування. Перша своп-трансакція на суму 30 мільйонів доларів США відбулася у червні 2020 року. Генеральні угоди, що публікуються Міжнародною асоціацією свопів та деривативів (ISDA), – це документи, що використовуються в усьому світі як стандарт при оформленні міжнародних позабіржових трансакцій з деривативами. «Цей проєкт надзвичайно важливий для українського фінансового ринку, особливо в умовах глобального економічного спаду, спричиненого пандемією коронавірусу Covid-19», – коментує партнер Sayenko Kharenko Антон Коробейніков. «На сьогодні це одна з нечисленних трансакцій на основі Генеральних угод ISDA за участі українського контрагента. Ми сподіваємося, що нещодавно прийнята реформа ринку деривативів сприятиме збільшенню кількості міжнародних трансакцій з деривативами на підставі загальноприйнятної стандартної документації та подальшому розвитку ринку деривативів в Україні». Над проєктом працювала команда Sayenko Kharenko у складі партнерів Назара Чернявського та Антона Коробейнікова та старшого юриста Дмитра Василини. Раніше цього року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів», що був розроблений за підтримки та у тісній співпраці з ЄБРР та Sayenko Kharenko.

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань укладення Генеральної угоди ISDA у редакції 1992 року з Національним банком України (НБУ).

Генеральну угоду ISDA у редакції 1992 року будуть використовувати як основу для здійснення операцій на умовах своп щодо валютної пари гривня/долар США. Такі операції відбуватимуться у межах домовленості про валютні свопи на суму до 500 мільйонів доларів США, досягнутої раніше цього року. Мета домовленості – розширення доступу українських підприємств, що постраждали від пандемії коронавірусу Covid-19 та карантинних заходів, до коштів у національній валюті (гривні). Домовленість про валютні свопи надає ЄБРР можливість кредитувати існуючих та нових клієнтів для підтримання необхідного рівня ліквідності, поповнення короткострокового оборотного капіталу та забезпечення потреб торгового фінансування. Перша своп-трансакція на суму 30 мільйонів доларів США відбулася у червні 2020 року.

Генеральні угоди, що публікуються Міжнародною асоціацією свопів та деривативів (ISDA), – це документи, що використовуються в усьому світі як стандарт при оформленні міжнародних позабіржових трансакцій з деривативами.

«Цей проєкт надзвичайно важливий для українського фінансового ринку, особливо в умовах глобального економічного спаду, спричиненого пандемією коронавірусу Covid-19», – коментує партнер Sayenko Kharenko Антон Коробейніков. «На сьогодні це одна з нечисленних трансакцій на основі Генеральних угод ISDA за участі українського контрагента. Ми сподіваємося, що нещодавно прийнята реформа ринку деривативів сприятиме збільшенню кількості міжнародних трансакцій з деривативами на підставі загальноприйнятної стандартної документації та подальшому розвитку ринку деривативів в Україні».

Над проєктом працювала команда Sayenko Kharenko у складі партнерів Назара Чернявського та Антона Коробейнікова та старшого юриста Дмитра Василини.

Раніше цього року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів», що був розроблений за підтримки та у тісній співпраці з ЄБРР та Sayenko Kharenko.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: