fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Озвучено проблеми та перспективи сезону 2021/2022 залізничних перевезень продукції АПК сторони компанії G.R. Agro

17/ 11/ 2021
  Рекордний урожай зернових в Україні в цьому сезоні спричинив за собою ряд інших хороших і не дуже хороших рекордів. У звязку з цим експорт ранніх зернових в 2021/22 МР досяг рекордного рівня. Обсяг перевезень зерна з елеваторів компанії в порти України в 2021 виріс в 4 рази по відношенню до 2020 року. У той же час на тлі високого попиту «Укрзалізниця» підняла вартість оренди зерновозів до максимуму за останні кілька років. За період з липня 2021 по жовтень 2021 вартість перевезень 1 тонни зерна залізничними лініями зросла в 4 рази з (380 грн/тонн до 1555 грн/тонна). До основних проблем сезону можна також віднести брак ЦТЛ вагонів і затримки поставок вагонів за заявками елеваторів.  У разі недопоставок заявленої кількості вагонів на елеватор з боку УЗ, виникає проблема не до відвантаження обсягу зерна за контрактами з боку компанії. Цього року збільшилося зростання кинутих завантажених вагонів на коліях в 3 рази, які очікують розведення між станціями. Просто і можуть досягати 4-5 днів. Відповідно, це призводить до затримок відправок вже розподілених вагонів і зривів основних термінів поставок продукції в Одеські і Миколаївські порти. У разі оформлення заявок на власні вагони експедиторів, ми стикаємося з проблемою черги на 1 міс. вперед, тому що практично весь парк вагонів оформлений під великі замовлення з боку мульти національних трейдингових компаній. Для забезпечення безперебійних поставок продукції як поклажодавців так і трейдингових контрактів поставок зерна компанія використовує власний автопарк в кількості 70 авто зерновозів. Вартість перевезень на сьогоднішній день порівнянна з ж / д перевезеннями, періодами навіть дешевше, але в даній ситуації, що склалася завдяки довгостроковим налагодженим контактам і договорами автомобілі компанії розвантажуватися без затримок і простоїв в портах. Перспективи відновлення співпраці з УЗ з боку компанії G.R. Agro з перевезень зерна оцінюються як прийнятні з лютого 2022 у разі, якщо тарифи на залізничні перевезення прийдуть в порядок. Для компанії відвантаження товару вагонами-зерновозами в напрямку портів є оптимальними з боку одноразового закриття контрактів з клієнтами за маршрутними відправками.

Рекордний урожай зернових в Україні в цьому сезоні спричинив за собою ряд інших хороших і не дуже хороших рекордів. У зв’язку з цим експорт ранніх зернових в 2021/22 МР досяг рекордного рівня. Обсяг перевезень зерна з елеваторів компанії в порти України в 2021 виріс в 4 рази по відношенню до 2020 року.

У той же час на тлі високого попиту «Укрзалізниця» підняла вартість оренди зерновозів до максимуму за останні кілька років.

За період з липня 2021 по жовтень 2021 вартість перевезень 1 тонни зерна залізничними лініями зросла в 4 рази з (380 грн/тонн до 1555 грн/тонна).

До основних проблем сезону можна також віднести брак ЦТЛ вагонів і затримки поставок вагонів за заявками елеваторів.  У разі недопоставок заявленої кількості вагонів на елеватор з боку УЗ, виникає проблема не до відвантаження обсягу зерна за контрактами з боку компанії.

Цього року збільшилося зростання кинутих завантажених вагонів на коліях в 3 рази, які очікують розведення між станціями. Просто і можуть досягати 4-5 днів. Відповідно, це призводить до затримок відправок вже розподілених вагонів і зривів основних термінів поставок продукції в Одеські і Миколаївські порти.

У разі оформлення заявок на власні вагони експедиторів, ми стикаємося з проблемою черги на 1 міс. вперед, тому що практично весь парк вагонів оформлений під великі замовлення з боку мульти національних трейдингових компаній.

Для забезпечення безперебійних поставок продукції як поклажодавців так і трейдингових контрактів поставок зерна компанія використовує власний автопарк в кількості 70 авто зерновозів. Вартість перевезень на сьогоднішній день порівнянна з ж / д перевезеннями, періодами навіть дешевше, але в даній ситуації, що склалася завдяки довгостроковим налагодженим контактам і договорами автомобілі компанії розвантажуватися без затримок і простоїв в портах.

Перспективи відновлення співпраці з УЗ з боку компанії G.R. Agro з перевезень зерна оцінюються як прийнятні з лютого 2022 у разі, якщо тарифи на залізничні перевезення прийдуть в порядок. Для компанії відвантаження товару вагонами-зерновозами в напрямку портів є оптимальними з боку одноразового закриття контрактів з клієнтами за маршрутними відправками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: