fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олена Дмітрієва: “Карантин змусив банки думати швидше, а виграє від цього клієнт”

27/ 01/ 2021
  Олена Дмитрієва. Перша заступниця Голови Правління Глобус Банку Найближчим часом на ринку з’явиться безліч нових зручних додатків, які допоможуть отримувати банківські послуги дистанційно, з мінімальною участю клієнта, прогнозують у Глобус Банку. Українські банки почали рік з надлишком ліквідності, що сприятиме розвитку нових напрямків вкладення коштів. «Це може бути проєктне фінансування, практично забуте в останні роки, ринок землі, на який покладається багато надій, кредитування малого та середнього бізнесу, для підтримки якого держава зараз докладає великих зусиль», – пояснює перша заступниця Голови Правління Глобус Банку. Олена Дмитрієва також прогнозує зростання іпотечного кредитування, відродження якого відбулося минулого року. «Подальше зниження процентних ставок, яке є неминучим в зв’язку з надлишком грошей на ринку, сприятиме збільшенню попиту на іпотеку та появі нових гравців», – говорить банкір. За словами співрозмовниці видання, в найближчі роки одним з головних трендів буде залишатися діджіталізація банківських операцій. «У 2021 році банки будуть робити акцент на онлайн-ідентифікації клієнтів і спрощенні дистанційного доступу до традиційних банківських послуг, таких як іпотека та ощадні рахунки», – зазначає фахівець. Фінустанови як і раніше будуть вимагати від клієнтів підтвердження походження коштів, додає Олена Дмитрієва, а підходи до пакетів паперових документів з боку банків будуть спрощуватися. «Скоро для того, щоб отримати кредит або відкрити рахунок, потрібно буде тільки натиснути кнопку. Карантин змусив банки швидше думати, а виграє від цього клієнт», – зазначає банкір.

Олена Дмитрієва

Перша заступниця Голови Правління Глобус Банку

Найближчим часом на ринку з’явиться безліч нових зручних додатків, які допоможуть отримувати банківські послуги дистанційно, з мінімальною участю клієнта, прогнозують у Глобус Банку.

Українські банки почали рік з надлишком ліквідності, що сприятиме розвитку нових напрямків вкладення коштів. «Це може бути проєктне фінансування, практично забуте в останні роки, ринок землі, на який покладається багато надій, кредитування малого та середнього бізнесу, для підтримки якого держава зараз докладає великих зусиль», – пояснює перша заступниця Голови Правління Глобус Банку.

Олена Дмитрієва також прогнозує зростання іпотечного кредитування, відродження якого відбулося минулого року.

«Подальше зниження процентних ставок, яке є неминучим в зв’язку з надлишком грошей на ринку, сприятиме збільшенню попиту на іпотеку та появі нових гравців», – говорить банкір.

За словами співрозмовниці видання, в найближчі роки одним з головних трендів буде залишатися діджіталізація банківських операцій.

«У 2021 році банки будуть робити акцент на онлайн-ідентифікації клієнтів і спрощенні дистанційного доступу до традиційних банківських послуг, таких як іпотека та ощадні рахунки», – зазначає фахівець.

Фінустанови як і раніше будуть вимагати від клієнтів підтвердження походження коштів, додає Олена Дмитрієва, а підходи до пакетів паперових документів з боку банків будуть спрощуватися.

«Скоро для того, щоб отримати кредит або відкрити рахунок, потрібно буде тільки натиснути кнопку. Карантин змусив банки швидше думати, а виграє від цього клієнт», – зазначає банкір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: