fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Митний комітет Асоціації у Харкові

25/ 05/ 2021
  На порядку денному засідання Комітету були такі питання: Аналіз Сесії Комітету по Гармонізованій системі опису та кодування товарів, практичні питання класифікації товарів в ЄС та Україні. Гармонізована система (ГС) опису та кодування товарів є Міжнародною Конвенцією, до якої приєдналася Україна у 2002р. Одним з обов’язків учасників Конвенції по ГС є дотримання принципів та правил кодування товарів для цілей їх митного оформлення, а також розробка внутрішніх національних товарних номенклатур  у відповідності до діючої редакції товарної номенклатури ГС. Головний спеціаліст з номенклатури та класифікації товарів компанії ILOC Оксана Молінська детально переказала основні принципи та механізми реалізації ГС, зупинилася на окремих рішеннях ГС щодо класифікації цікавих та нових товарів, тощо. На Державну митну службу України статтею 68 Митного Кодексу України покладено обов’язок відстежувати та вести облік змін i доповнень до ГС опису та кодування товарів, пояснень та інших рішень щодо її тлумачення. Дмитро Синельников, начальник відділу митно-тарифного регулювання управління адміністрування митних платежів, митної вартості та митно-тарифного регулювання Слобожанської митниці Держмитслужби, допоміг розібратися з практичними кейсами та рішеннями по класифікації товарів, відповів на чисельні запитання та надав корисні поради присутнім експортерам. Угоди про вільну торгівлю. Модератор засідання Віра Носова, митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC, розповіла про документи при визначенні країни походження при митному оформленні; зупинилася на виконанні умов прямого транспортування; звернула увагу на поновлення преференції та повернення надміру стягнутих коштів. Піднімали проблемні питання щодо визначення країни походження та відмови митних органів у поновленні режиму вільної торгівлі. Щира подяка досвідченим фахівцям за змістовні презентації, а Слобожанській митниці Держмитслужби України – за відкритість до діалогу та співпрацю!

На порядку денному засідання Комітету були такі питання:

  1. Аналіз Сесії Комітету по Гармонізованій системі опису та кодування товарів, практичні питання класифікації товарів в ЄС та Україні.

Гармонізована система (ГС) опису та кодування товарів є Міжнародною Конвенцією, до якої приєдналася Україна у 2002р. Одним з обов’язків учасників Конвенції по ГС є дотримання принципів та правил кодування товарів для цілей їх митного оформлення, а також розробка внутрішніх національних товарних номенклатур  у відповідності до діючої редакції товарної номенклатури ГС.

Головний спеціаліст з номенклатури та класифікації товарів компанії ILOC Оксана Молінська детально переказала основні принципи та механізми реалізації ГС, зупинилася на окремих рішеннях ГС щодо класифікації цікавих та нових товарів, тощо.

На Державну митну службу України статтею 68 Митного Кодексу України покладено обов’язок відстежувати та вести облік змін i доповнень до ГС опису та кодування товарів, пояснень та інших рішень щодо її тлумачення.

Дмитро Синельников, начальник відділу митно-тарифного регулювання управління адміністрування митних платежів, митної вартості та митно-тарифного регулювання Слобожанської митниці Держмитслужби, допоміг розібратися з практичними кейсами та рішеннями по класифікації товарів, відповів на чисельні запитання та надав корисні поради присутнім експортерам.

  1. Угоди про вільну торгівлю.

Модератор засідання Віра Носова, митний консультант, керівник відділу консалтингу ILOC, розповіла про документи при визначенні країни походження при митному оформленні; зупинилася на виконанні умов прямого транспортування; звернула увагу на поновлення преференції та повернення надміру стягнутих коштів.

Піднімали проблемні питання щодо визначення країни походження та відмови митних органів у поновленні режиму вільної торгівлі.

Щира подяка досвідченим фахівцям за змістовні презентації, а Слобожанській митниці Держмитслужби України – за відкритість до діалогу та співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: