fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Interlegal виграла арбітраж GAFTA на суму $ 300 000 для українського агротрейдера

30/ 01/ 2020
  Компанія Interlegal вдало завершила арбітраж в GAFTA у спорі, пов’язаному з повною несплатою покупцем пшеничних висівок, поставлених на умовах FOB з Миколаєва до Ізміру. Продавець виконав свої зобов’язання за контрактом в повному обсязі. Товар був завантажений на борт судна, документи були надані на сплату. Проте, покупець сплачувати товар не поспішав. Спочатку було надано фальшивий SWIFT, потім покупець почав оскаржувати суму до сплати на підставі поставки нібито неякісного товару за попереднім контрактом та вимагати знижки. Коли товар був доставлений до порту Ізміра, покупець всупереч утриманню вантажу продавцем та прямою забороною останнього на вивантаження, незаконно забрав товар проти LOI. Після тривалих переговорів з покупцем продавець вирішив звернутись до арбітражу GAFTA для стягнення заборгованості. На даному етапі перед експертами Interlegal було поставлено питання про притягнення до відповідальності третьої сторони. Справа в тому, що формально покупцем за договором була англійська компанія, в той час як фактично виконання контракту (інструкції, листування) виконувалось, в основному, з поштового сервера турецької компанії, яка займається аналогічною діяльністю. До того ж печатка саме цієї компанії стояла в договорі під підписом «Поручитель». Можливість виконувати рішення проти поручителя уявляло для Клієнта великий інтерес. Юристи Interlegal підготували аргументовану позицію та зуміли переконати арбітрів, що продавець має право вимагати виплату заборгованості як з покупця, так й з поручителя. Інтереси Клієнта в арбітражі ГАФТА представляла юрист Валерія Іванова.

Компанія Interlegal вдало завершила арбітраж в GAFTA у спорі, пов’язаному з повною несплатою покупцем пшеничних висівок, поставлених на умовах FOB з Миколаєва до Ізміру.

Продавець виконав свої зобов’язання за контрактом в повному обсязі. Товар був завантажений на борт судна, документи були надані на сплату. Проте, покупець сплачувати товар не поспішав. Спочатку було надано фальшивий SWIFT, потім покупець почав оскаржувати суму до сплати на підставі поставки нібито неякісного товару за попереднім контрактом та вимагати знижки. Коли товар був доставлений до порту Ізміра, покупець всупереч утриманню вантажу продавцем та прямою забороною останнього на вивантаження, незаконно забрав товар проти LOI.

Після тривалих переговорів з покупцем продавець вирішив звернутись до арбітражу GAFTA для стягнення заборгованості. На даному етапі перед експертами Interlegal було поставлено питання про притягнення до відповідальності третьої сторони. Справа в тому, що формально покупцем за договором була англійська компанія, в той час як фактично виконання контракту (інструкції, листування) виконувалось, в основному, з поштового сервера турецької компанії, яка займається аналогічною діяльністю. До того ж печатка саме цієї компанії стояла в договорі під підписом «Поручитель».

Можливість виконувати рішення проти поручителя уявляло для Клієнта великий інтерес. Юристи Interlegal підготували аргументовану позицію та зуміли переконати арбітрів, що продавець має право вимагати виплату заборгованості як з покупця, так й з поручителя.

Інтереси Клієнта в арбітражі ГАФТА представляла юрист Валерія Іванова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: