fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Interlegal – міжнародна юридична фірма, що з 1995 року надає клієнтам юридичні послуги в сферах транспорту, морських перевезень та міжнародної торгівлі. Головний офіс компанії розташований в Одесі, а офіси в країнах Чорного моря (в Туреччині, Грузії, Болгарії, Молдові і Румунії).

Наша фірма вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського / Азовського (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія), а також Каспійського басейну (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан).

Наша Місія: Бути корисними людям з Транспорту, Шиппінгу та Міжнародної Торгівлі в їх чесному бізнесі.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: