fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Pharma MeetUP: “Підробка ліків в Україні. Алгоритм протидії фальсифікації”

  • Дата: 20/01/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:30
  • Участь:Безкоштовно
Місце проведення:

Сreative States Arsenal, Лекційна зала, вул. Московська 8, Київ

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Pharma MeetUP: “Підробка ліків в Україні. Алгоритм протидії фальсифікації”. Дата: 20 січня2022. Час: 10:00 12:30. Мова: Українська. Участь: Безкоштовно. Місце проведення: Сreative States Arsenal, Лекційна зала, вул. Московська 8, Київ. Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації та Юридична фірма “Правовий Альянс” запрошують до обговорення проблеми фальсифікації лікарських засобів та необхідних оперативних дій фармвиробників у разі її виявлення. На круглому столі будуть вперше представлені методичні рекомендації “ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ: АНТИФАЛЬСИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ / АЛГОРИТМИ ДІЙ”. Методичні рекомендації** підготовлені юристами ЮФ “Правовий Альянс” спільно з фахівцями Офісу Генерального прокурора України за результатами наймасштабнішої справи про фальсифікацію ліків в Україні, і однієї з наймасштабніших у світі. Видання максимально лаконічно та доступно презентує практичні рекомендації щодо протидій створенню препаратів-підробок. Аудиторія: керівники, менеджери та юристи фармкомпаній, професійні та бізнес-асоціації, представники держорганів, громадських та пацієнтських організацій, медіа ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ Проблема фальсифікації лікарських засобів. “Больові точки” фармвиробників. Перешкоди щодо здійснення слідства та контролю за незаконним обігом лікарських засобів. Результати закінчення досудового розслідування декількох кримінальних проваджень щодо фальсифікації лікарських засобів Офісом Генерального прокурора та передачі їх до суду. Кейс про фальсифікацію ліків в Україні світового масштабу: Організація протидії фальсифікації постраждалими фармацевтичними компаніями. Досвід співпраці з представниками Pharmaceutical Security Institute. Що перейняти для України? 4) Критерії виявлення фальсифікації лікарських засобів та способи розкриття каналів розповсюдження фальсифікату. 5) План дій для фармкомпаній, якщо виникла підозра у фальсифікації фармпродукції.  6) Підсумки дискусії. МОДЕРАТОРИ Дмитро Лур’є, менеджер, Комітет охорони здоров’я, EBA Ілля Костін, партнер, Правовий Альянс У дискусії беруть участь: Олексій Бежевець, партнер, Правовий Альянс Олексій Бонюк, начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій, ОГП Валерій Зимогляд, прокурор, ОГП Володимир Редько, виконавчий директор, APRaD До участі запрошені представники фармкомпаній, Міністерства охорони здоров’я України, Держлікслужби. * Кількість місць у залі обмежена. Присутність у залі можлива за наявності підтвердження вакцинації / негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 /  документу про одужання особи від зазначеної хвороби (відповідно до постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 р. зі змінами та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС КМДА, протокол № 47).

Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації та Юридична фірма “Правовий Альянс” запрошують до обговорення проблеми фальсифікації лікарських засобів та необхідних оперативних дій фармвиробників у разі її виявлення.

На круглому столі будуть вперше представлені методичні рекомендації “ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ: АНТИФАЛЬСИФІКАЦІЯ В УКРАЇНІ / АЛГОРИТМИ ДІЙ”. Методичні рекомендації** підготовлені юристами ЮФ “Правовий Альянс” спільно з фахівцями Офісу Генерального прокурора України за результатами наймасштабнішої справи про фальсифікацію ліків в Україні, і однієї з наймасштабніших у світі. Видання максимально лаконічно та доступно презентує практичні рекомендації щодо протидій створенню препаратів-підробок.

Аудиторія: керівники, менеджери та юристи фармкомпаній, професійні та бізнес-асоціації, представники держорганів, громадських та пацієнтських організацій, медіа

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ

  1. Проблема фальсифікації лікарських засобів. “Больові точки” фармвиробників. Перешкоди щодо здійснення слідства та контролю за незаконним обігом лікарських засобів.
  2. Результати закінчення досудового розслідування декількох кримінальних проваджень щодо фальсифікації лікарських засобів Офісом Генерального прокурора та передачі їх до суду.
  3. Кейс про фальсифікацію ліків в Україні світового масштабу:
  • Організація протидії фальсифікації постраждалими фармацевтичними компаніями.
  • Досвід співпраці з представниками Pharmaceutical Security Institute. Що перейняти для України?

4) Критерії виявлення фальсифікації лікарських засобів та способи розкриття каналів розповсюдження фальсифікату.

5) План дій для фармкомпаній, якщо виникла підозра у фальсифікації фармпродукції. 

6) Підсумки дискусії.

МОДЕРАТОРИ

  • Дмитро Лур’є, менеджер, Комітет охорони здоров’я, EBA
  • Ілля Костін, партнер, Правовий Альянс
  • У дискусії беруть участь:
  • Олексій Бежевець, партнер, Правовий Альянс
  • Олексій Бонюк, начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій, ОГП
  • Валерій Зимогляд, прокурор, ОГП
  • Володимир Редько, виконавчий директор, APRaD

До участі запрошені представники фармкомпаній, Міністерства охорони здоров’я України, Держлікслужби.

* Кількість місць у залі обмежена. Присутність у залі можлива за наявності підтвердження вакцинації / негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 /  документу про одужання особи від зазначеної хвороби (відповідно до постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 р. зі змінами та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС КМДА, протокол № 47).

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: