fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес занепокоєний незаконними перевірками суден у морських портах

09/ 07/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація в чергове занепокоєна діями екологічних інспекторів та ситуацією з перевірками суден у морських портах України, незважаючи на прийняту в квітні цього року постанову КМУ №367 про скасування контролю ізольованого баласту – до прийняття відповідних порядків. Адже, згідно з вказаним рішенням Уряду, перевірки суден у морських портах на сьогодні заборонені. Проте, на практиці компанії-члени Асоціації майже кожного тижня повідомляють про випадки її порушення - спроби екологічних інспекторів отримати від судновласників штраф за «забруднення» акваторії морського порту. Ярина Скороход. Координатор Логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації. Бізнес стурбований такими діями, адже не зрозуміло, якими законодавчими нормами регулюються такі перевірки та накладення штрафів. Насамперед це відображається на веденні бізнесу, адже матеріальні збитки у вигляді недоотриманого ВВП і доходів (як держави, так і бізнесу), за деякими оцінками, досягають 200 млн доларів щороку. Крім того, дана проблематика є добре відомою міжнародним партнерам, страховим клубам, виданням, і це все наносить непрямі збитки інвестиційній привабливості нашої країни та негативно впливає на її імідж як морської держави. Європейська Бізнес Асоціація звертається до Премєр-міністра України, Володимира Гройсмана та Уряду з проханням звернути увагу на дану ситуацію та взяти на контроль дотримання законодавства України у морських портах.

Європейська Бізнес Асоціація в чергове занепокоєна діями екологічних інспекторів та ситуацією з перевірками суден у морських портах України, незважаючи на прийняту в квітні цього року постанову КМУ №367 про скасування контролю ізольованого баласту – до прийняття відповідних порядків.

Адже, згідно з вказаним рішенням Уряду, перевірки суден у морських портах на сьогодні заборонені.

Проте, на практиці компанії-члени Асоціації майже кожного тижня повідомляють про випадки її порушення – спроби екологічних інспекторів отримати від судновласників штраф за «забруднення» акваторії морського порту.

Ярина Скороход Координатор Логістичного комітету Європейської Бізнес Асоціації
Бізнес стурбований такими діями, адже не зрозуміло, якими законодавчими нормами регулюються такі перевірки та накладення штрафів. Насамперед це відображається на веденні бізнесу, адже матеріальні збитки у вигляді недоотриманого ВВП і доходів (як держави, так і бізнесу), за деякими оцінками, досягають 200 млн доларів щороку. Крім того, дана проблематика є добре відомою міжнародним партнерам, страховим клубам, виданням, і це все наносить непрямі збитки інвестиційній привабливості нашої країни та негативно впливає на її імідж як морської держави.

Європейська Бізнес Асоціація звертається до Прем’єр-міністра України, Володимира Гройсмана та Уряду з проханням звернути увагу на дану ситуацію та взяти на контроль дотримання законодавства України у морських портах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: