fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає відновити справедливі умови конкуренції на ринку сої та ріпаку

13/ 05/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вкотре звертає увагу на необхідність врегулювання питання щодо відновлення відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку, адже нерівні умови оподаткування та конкуренції існують на аграрному ринку вже майже 2,5 роки. Світлана Михайловська. Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації. Вирішення даного питання передбачалось відповідним законопроєктом №1210. Наразі доля законопроєкту залишається під питанням. Відповідно до законодавства, строки його підписання або ж ветування, як ми розуміємо, вичерпано. Водночас, прогнозованість є одним з важливих аспектів задля забезпечення сприятливого бізнес клімату. Тому, аби бізнес мав можливість планувати подальшу діяльність, було б все ж добре розуміти, якою буде доля законопроєкту. Водночас, наразі є можливість усунути дискримінаційні умови, які створили «соєві правки». Зокрема, для малих та середніх фермерів, які вирощують олійні культури (сою, ріпак) та експортерів – шляхом прийняття законопроєкту №2446 («Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур»). Європейська Бізнес Асоціація підтримує даний документ. Як зазначають експерти Асоціації, крім забезпечення справедливих умов конкуренції, він активізує гармонізацію чинного законодавства України із законодавством ЄС, відповідно до якого не допускається неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Варто також зауважити, що вчора під час онлайн зустрічі бізнесу із Миколою Сольським, Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, пан Сольський також висловив підтримку даного проєкту закону. Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Верховної Ради із закликом на найближчому засіданні розглянути та проголосувати даний документ, аби, відновити чесну конкуренцію на ринку олійних культур та розірвати дискримінаційний ланцюг, довжиною в 2,5 роки.

Європейська Бізнес Асоціація вкотре звертає увагу на необхідність врегулювання питання щодо відновлення відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку, адже нерівні умови оподаткування та конкуренції існують на аграрному ринку вже майже 2,5 роки.

Світлана Михайловська Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
Вирішення даного питання передбачалось відповідним законопроєктом №1210. Наразі доля законопроєкту залишається під питанням. Відповідно до законодавства, строки його підписання або ж ветування, як ми розуміємо, вичерпано. Водночас, прогнозованість є одним з важливих аспектів задля забезпечення сприятливого бізнес клімату. Тому, аби бізнес мав можливість планувати подальшу діяльність, було б все ж добре розуміти, якою буде доля законопроєкту.

Водночас, наразі є можливість усунути дискримінаційні умови, які створили «соєві правки». Зокрема, для малих та середніх фермерів, які вирощують олійні культури (сою, ріпак) та експортерів – шляхом прийняття законопроєкту №2446 («Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур»).

Європейська Бізнес Асоціація підтримує даний документ. Як зазначають експерти Асоціації, крім забезпечення справедливих умов конкуренції, він активізує гармонізацію чинного законодавства України із законодавством ЄС, відповідно до якого не допускається неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція.

Варто також зауважити, що вчора під час онлайн зустрічі бізнесу із Миколою Сольським, Головою Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, пан Сольський також висловив підтримку даного проєкту закону.

Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Верховної Ради із закликом на найближчому засіданні розглянути та проголосувати даний документ, аби, відновити чесну конкуренцію на ринку олійних культур та розірвати дискримінаційний ланцюг, довжиною в 2,5 роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: