fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес та влада спільно працюватимуть над розробкою позиції України щодо нового регулювання викидів СО2

21/ 05/ 2020
  Сьогодні за ініціативи Мінекоенерго та під егідою Віце-прем’єра з питань євроінтеграції пана Вадима Пристайка, на базі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації відбувся веб-діалог між представниками уряду, європейських інституцій та бізнесу. Серед 45 учасників онлайн-засідання Комітету, були представники Мінекоенерго в особі заступника Міністра пана Олексія Рябчина та заступниці Міністра пані Ірини Ставчук, Мінекономіки – заступника Міністра пана Тараса Качки, Представництва України в ЄС – заступника керівника Місії пана Романа Андарака, керівника групи з питань енергетики та навколишнього середовища Групи Підтримки України пана Торстена Веллерта. Інтереси бізнес-спільноти представляли ТОП-менеджери найбільших українських компаній Арселор Міттал Кривий Ріг, Метінвест, ДТЕК, МХП, Кернел, Укргазвидобування, Дікергофф Цемент, Інтерпайп, ГМК-Центр, Укрлендфармінг, Новаагро, Кривий Ріг Цемент, Recycling Solutions. Основною темою для обговорення стало питання впровадження прикордонного вуглецевого регулювання у країнах ЄС, а також питання Національно-визначеного внеску до Паризької угоди та системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Зокрема, компанії-члени Комітету висловили необхідність обгрунтованого та поетапного залучення України до цього процесу та запропонували більш активно залучати їх до розробки державної екологічної політики. В той же час Офіс віце-премєра з питань євроінтеграції, Мінекоенерго та Мінекономіки запевнили учасників, що захист вітчизняного виробника та економіки України завжди буде в пріоритеті будь-яких політичних рішень. У підсумку зустрічі було досягнуто домовленостей про розвиток платформи для сумісних напрацювань щодо механізму прикордонного вуглецевого регулювання, НВВ та Європейської зеленої угоди на базі Комітету промислової екології та сталого розвитку Асоціації. Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за конструктивну дискусію та сподівається на успішне продовження цієї практики.  

Сьогодні за ініціативи Мінекоенерго та під егідою Віце-прем’єра з питань євроінтеграції пана Вадима Пристайка, на базі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації відбувся веб-діалог між представниками уряду, європейських інституцій та бізнесу.

Серед 45 учасників онлайн-засідання Комітету, були представники Мінекоенерго в особі заступника Міністра пана Олексія Рябчина та заступниці Міністра пані Ірини Ставчук, Мінекономіки – заступника Міністра пана Тараса Качки, Представництва України в ЄС – заступника керівника Місії пана Романа Андарака, керівника групи з питань енергетики та навколишнього середовища Групи Підтримки України пана Торстена Веллерта. Інтереси бізнес-спільноти представляли ТОП-менеджери найбільших українських компаній Арселор Міттал Кривий Ріг, Метінвест, ДТЕК, МХП, Кернел, Укргазвидобування, Дікергофф Цемент, Інтерпайп, ГМК-Центр, Укрлендфармінг, Новаагро, Кривий Ріг Цемент, Recycling Solutions.

Основною темою для обговорення стало питання впровадження прикордонного вуглецевого регулювання у країнах ЄС, а також питання Національно-визначеного внеску до Паризької угоди та системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Зокрема, компанії-члени Комітету висловили необхідність обгрунтованого та поетапного залучення України до цього процесу та запропонували більш активно залучати їх до розробки державної екологічної політики.

В той же час Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції, Мінекоенерго та Мінекономіки запевнили учасників, що захист вітчизняного виробника та економіки України завжди буде в пріоритеті будь-яких політичних рішень.

У підсумку зустрічі було досягнуто домовленостей про розвиток платформи для сумісних напрацювань щодо механізму прикордонного вуглецевого регулювання, НВВ та Європейської зеленої угоди на базі Комітету промислової екології та сталого розвитку Асоціації.

Європейська Бізнес Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за конструктивну дискусію та сподівається на успішне продовження цієї практики.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: