fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес очікує на відновлення повноцінної роботи Міндовкілля

13/ 08/ 2020
  Минуло більше двох місяців з рішення Уряду утворити Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, розмежувавши таким чином повноваження держави у сфері енергетики та захисту навколишнього середовища.  Розуміючи важливість оптимізації системи ЦОВВ, бізнес все ж наголошує на важливості безперебійної роботи міністерств та відомств, від якої залежить операційна діяльність багатьох компаній. Так, Міндовкілля, зокрема, реалізує низку адміністративних послуг для бізнесу та забезпечує видачу ліцензій та дозволів. Саме тому для бізнесу важливо, аби реорганізація роботи Міндовкілля відбулася прозоро, ефективно та у найкоротші строки. Ми були раді дізнатися, що підготовчі роботи до повноцінного запуску роботи Міністерства  виходять на завершальну стадію. Як повідомляє Урядовий портал, Міністерство вже має власне Положення, затверджену структуру апарату, штатний розпис і кошторис, а також понад 30% укомплектованого штату працівників. Сподіваємося, усі технічні та адміністративні питання функціонування Міндовкілля вдасться вирішити ще до початку пожвавлення ділової активності восени. У зв’язку з чим Європейська Бізнес Асоціація закликає найближчим часом забезпечити: Завершення процесу формування вертикалі Міндовкілля та визначення чітких зон відповідальності заступників міністра, призначення директорів департаментів; Розблокування дозвільних та ліцензійних процедур; Запуск системи державних випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів; Видачу висновків з ОВД відповідно до нового законодавства; Затвердження всіх підзаконних актів для запуску системи МЗВ (моніторингу, звітності та верифікації) викидів парникових газів; Підготовку Другого національно-визначеного внеску України до Паризької угоди (НВВ2); Формування Дорожньої карти  Україна-ЄС щодо участі в Європейському зеленому курсі. Ми дякуємо Міндовкілля за відкритість до діалогу з бізнесом та очікуємо на подальше поглиблення співпраці у напрямках, що відносяться до компетенцій відомства. Асоціація готова надавати свою експертизу при напрацюванні політик та рішень, що безпосередньо впливатимуть на роботу бізнесу.

Минуло більше двох місяців з рішення Уряду утворити Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, розмежувавши таким чином повноваження держави у сфері енергетики та захисту навколишнього середовища. 

Розуміючи важливість оптимізації системи ЦОВВ, бізнес все ж наголошує на важливості безперебійної роботи міністерств та відомств, від якої залежить операційна діяльність багатьох компаній. Так, Міндовкілля, зокрема, реалізує низку адміністративних послуг для бізнесу та забезпечує видачу ліцензій та дозволів. Саме тому для бізнесу важливо, аби реорганізація роботи Міндовкілля відбулася прозоро, ефективно та у найкоротші строки.

Ми були раді дізнатися, що підготовчі роботи до повноцінного запуску роботи Міністерства  виходять на завершальну стадію. Як повідомляє Урядовий портал, Міністерство вже має власне Положення, затверджену структуру апарату, штатний розпис і кошторис, а також понад 30% укомплектованого штату працівників. Сподіваємося, усі технічні та адміністративні питання функціонування Міндовкілля вдасться вирішити ще до початку пожвавлення ділової активності восени.

У зв’язку з чим Європейська Бізнес Асоціація закликає найближчим часом забезпечити:

  • Завершення процесу формування вертикалі Міндовкілля та визначення чітких зон відповідальності заступників міністра, призначення директорів департаментів;
  • Розблокування дозвільних та ліцензійних процедур;
  • Запуск системи державних випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів;
  • Видачу висновків з ОВД відповідно до нового законодавства;
  • Затвердження всіх підзаконних актів для запуску системи МЗВ (моніторингу, звітності та верифікації) викидів парникових газів;
  • Підготовку Другого національно-визначеного внеску України до Паризької угоди (НВВ2);
  • Формування Дорожньої карти  Україна-ЄС щодо участі в Європейському зеленому курсі.

Ми дякуємо Міндовкілля за відкритість до діалогу з бізнесом та очікуємо на подальше поглиблення співпраці у напрямках, що відносяться до компетенцій відомства. Асоціація готова надавати свою експертизу при напрацюванні політик та рішень, що безпосередньо впливатимуть на роботу бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: