fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2: “Огляд актуальних законодавчих змін в податковій сфері”

06/ 08/ 2020
  6 серпня 2020 року на четвертому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal провели огляд останніх законодавчих змін у податковій сфері. Так, починаючи з 2020 року набули чинності  законопроєкт BEPS в Україні та правила контролюючих іноземних компаній (КІК).  Зокрема, серед податкових нововведень виділяють: впровадження правил КІК; уточнення положень про постійне представництво; зміну правила “тонкої капіталізації”; впровадження “конструктивних дивідентів”; розширення поняття “податкового резидента України”; уточнення поняття “ділової мети” та “кінцевого одержувача” доходів. Сподіваємось, тема була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду чергового відео-уроку наступного четверга!

6 серпня 2020 року на четвертому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal провели огляд останніх законодавчих змін у податковій сфері.

Так, починаючи з 2020 року набули чинності  законопроєкт BEPS в Україні та правила контролюючих іноземних компаній (КІК).  Зокрема, серед податкових нововведень виділяють:

  • впровадження правил КІК;
  • уточнення положень про постійне представництво;
  • зміну правила “тонкої капіталізації”;
  • впровадження “конструктивних дивідентів”;
  • розширення поняття “податкового резидента України”;
  • уточнення поняття “ділової мети” та “кінцевого одержувача” доходів.

Сподіваємось, тема була корисною для вас! Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду чергового відео-уроку наступного четверга!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: