fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тонкощі ведення бізнесу в Білорусі, Грузії і Казахстані

23/ 05/ 2018
  5 липня, Київ Baker Tilly спільно з Банком Альянс запрошує на захоплюючу дискусію про тонкощі ведення бізнесу в Білорусі, Грузії і Казахстані. Експерти міжнародної мережі Baker Tilly розкажуть про специфіку податкового законодавства і перспективні напрямки для розвитку бізнесу. А також ви дізнаєтеся про особливості проведення через банки в Україні операцій за зовнішньоекономічними договорами. Обмін досвідом і цінні рекомендації з успішних ЗЕД-кейсів, якісний нетворкінг в неформальній обстановці вечірнього коктейлю дозволять провести час цікаво і з користю. Реєстрація за посиланням Час проведення: 14:00 - 18:00 + Вечірній коктейль Місце проведення: Софіївський Гранд Хол, готель «Премєр палас» Тел. для контакту: +380 44 284 1865, відділ маркетингу.

5 липня, Київ

Baker Tilly спільно з Банком Альянс запрошує на захоплюючу дискусію про тонкощі ведення бізнесу в Білорусі, Грузії і Казахстані.

Експерти міжнародної мережі Baker Tilly розкажуть про специфіку податкового законодавства і перспективні напрямки для розвитку бізнесу. А також ви дізнаєтеся про особливості проведення через банки в Україні операцій за зовнішньоекономічними договорами.

Обмін досвідом і цінні рекомендації з успішних ЗЕД-кейсів, якісний нетворкінг в неформальній обстановці вечірнього коктейлю дозволять провести час цікаво і з користю.

Реєстрація за посиланням

Час проведення: 14:00 – 18:00 + Вечірній коктейль

Місце проведення: Софіївський Гранд Хол, готель «Прем’єр палас»

Тел. для контакту: +380 44 284 1865, відділ маркетингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: