fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бейкер Тіллі Україна

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Baker Tilly-незалежна українська компанія, яка успішно працює в галузі аудиту, бізнес-консалтингу, незалежної оцінки, бухгалтерського обліку, послуг сталого розвитку, трансфертного ціноутворення та кадрового консалтингу; один з лідерів національного ринку, незалежний член Baker Tilly International. Компанія працює на українському ринку з 1999 року і на сьогоднішній день є однією з найбільших аудиторських фірм України. Ми співпрацюємо з клієнтами з різних галузей економіки різних регіонів України і володіємо широким і унікальним для української практики досвідом надання аудиторських послуг, які включають в себе: аудит фінансової звітності, в тому числі проектів, пов’язаних з виходом компаній на міжнародні фінансові ринки, злиття і поглинання, консолідацію і трансформацію фінансової звітності в міжнародні та американські стандарти звітності, співпрацю з міжнародними фінансовими інститутами. Baker Tilly (in U kraine) зареєстрована в PCAOB в якості незалежного члена Baker Tilly International, у нас є унікальна можливість надавати послуги в різних міжнародних фінансових центрах. Baker Tilly International входить в першу десятку світових мереж бухгалтерського обліку та бізнес-послуг, в даний час представлених 154 незалежними фірмами-членами в 133 країнах.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: