fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий випуск брошури з циклу «Сталий розвиток» від Baker Tilly

18/ 12/ 2018
  З розвитком технологій і збільшенням швидкостей людина набагато сильніше впливає на навколишнє середовище. Тому законодавство і нашої країни, і світової спільноти змінюється. Багато компаній вже сьогодні зобов’язані оцінювати вплив на довкілля навіть на рівні проекту для інвестування. Працюючі компанії також змушені враховувати екологічні та соціальні фактори, особливо якщо їхня продукція або послуги поставляються в Євросоюз. Регулювання в Україні стає більш жорстким, більш вимогливим до бізнесу, і потрібно враховувати це в своєму розвитку. Щоб допомогти компаніям розібратися в європейських та українських регуляторних документах, що регламентують роботу бізнесу в екологічному контексті, Baker Tilly почала публікацію брошур про сталий розвиток. У попередньому випуску “УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНИМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ РИЗИКАМИ. Євроінтеграційні фактори” Baker Tilly в загальних рисах розкрили питання гармонізації українського екологічного законодавства до законодавства ЄС та питання викидів забруднюючих речовин підприємств. В цьому випуску «ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ господарської діяльності підприємств» акцент на поводженні з відходами та іншими екологічними аспектами господарської діяльності підприємств. У плані поводження з відходами та стічними водами українські підприємства очікують справді революційні зміни. На це ми маємо наступні 10-15 років. Для когось такий великий перехідний період – це можливість нічого не робити. Для інших – перехідний період буде часом можливостей. Можна чекати, коли від вас почнуть вимагати дотримання вимог. Або можна очолити процес, скориставшись до того ж грантовими коштами чи пільговими кредитами. Саме зараз той час, коли екологічність виробництва – це «прапор», який виділить вашу компанію, надасть переваги, завдяки яким ви зможете стати попереду конкурентів. У цьому випуску висвітлено: WASTE REVOLUTION: зміни у законодавстві щодо поводження з відходами НАССР – ШЛЯХ НА РИНКИ ЄВРОПИ: сертифікація елеваторів ПРОМИСЛОВЕ ЗАБРУДНЕННЯ: європейська модель зменшення викидів (оновлення інформації минулого номера) НЕФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ: огляд передових практик

З розвитком технологій і збільшенням швидкостей людина набагато сильніше впливає на навколишнє середовище. Тому законодавство і нашої країни, і світової спільноти змінюється.

Багато компаній вже сьогодні зобов’язані оцінювати вплив на довкілля навіть на рівні проекту для інвестування. Працюючі компанії також змушені враховувати екологічні та соціальні фактори, особливо якщо їхня продукція або послуги поставляються в Євросоюз.

Регулювання в Україні стає більш жорстким, більш вимогливим до бізнесу, і потрібно враховувати це в своєму розвитку.

Щоб допомогти компаніям розібратися в європейських та українських регуляторних документах, що регламентують роботу бізнесу в екологічному контексті, Baker Tilly почала публікацію брошур про сталий розвиток.

У попередньому випуску “УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНИМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ РИЗИКАМИ. Євроінтеграційні фактори” Baker Tilly в загальних рисах розкрили питання гармонізації українського екологічного законодавства до законодавства ЄС та питання викидів забруднюючих речовин підприємств.

В цьому випуску «ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ господарської діяльності підприємств» акцент на поводженні з відходами та іншими екологічними аспектами господарської діяльності підприємств.

У плані поводження з відходами та стічними водами українські підприємства очікують справді революційні зміни. На це ми маємо наступні 10-15 років. Для когось такий великий перехідний період – це можливість нічого не робити. Для інших – перехідний період буде часом можливостей.

Можна чекати, коли від вас почнуть вимагати дотримання вимог. Або можна очолити процес, скориставшись до того ж грантовими коштами чи пільговими кредитами.

Саме зараз той час, коли екологічність виробництва – це «прапор», який виділить вашу компанію, надасть переваги, завдяки яким ви зможете стати попереду конкурентів.

У цьому випуску висвітлено:

  • WASTE REVOLUTION: зміни у законодавстві щодо поводження з відходами
  • НАССР – ШЛЯХ НА РИНКИ ЄВРОПИ: сертифікація елеваторів
  • ПРОМИСЛОВЕ ЗАБРУДНЕННЯ: європейська модель зменшення викидів (оновлення інформації минулого номера)
  • НЕФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ: огляд передових практик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: