fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Світова кібервійна: рішення для захисту

04/ 08/ 2022
  Розширення кіберпростору призводить до швидкого зростання кількості та складності кібератак. Також масовий перехід у хмару створює певні ризики для організацій всіх типів, від державних установ до приватних холдингів. Крім того, жахлива війна, яку розпочала росія проти України у самісінькому центрі Європи в 2022 році також супроводжується масштабними кібератаками. Зокрема, в Україні та в багатьох інших європейських країнах приватні та державні установи зазнають численних кібератак. Українські борці ІТ-сфери постійно та ефективно відбивають ці атаки у кіберпросторі та діляться своїми успішними прикладами роботи із рештою компаній. Наш безкоштовний онлайн-івент спрямований на поширення корисних порад та підходів, заснованих на практичному досвіді та експертизі Infopulse, щоб допомогти організаціям навчитися попереджати всі можливі кіберзагрози. Приєднуйтесь до нашого вебінару «Світова кібервійна: рішення для захисту» у вівторок 23-го серпня із 16:00 до 17:30, щоб дізнатися про найкращі методи для підтримки високого рівня кібербезпеки у вашій організації.  План вебінару Основні види кібератак (DDoS-атаки, імейл атаки, веб-ін’єкції, атаки на особисті дані, атаки на високопривілейованих користувачів) Наші випробувані та перевірені рішення для попередження кібератак: - Пентест (симуляція DDoS, пентестинг/сканування вразливостей public-facing служб, емуляція соціальної інженерії) - Брандмауер веб-програми (WAF) - Захист ідентифікаційних даних Azure AD - Виявлення загроз на кінцевих точках (EDR) - Операційний центр безпеки (SOC) - Захист комунікацій (захист електронної пошти та платформ для співпраці) Презентація та аналіз кейсів компанії Infopulse щодо протидії кіберзагрозам Зразок імплементації стратегії: оптимальний план та антикризовий план Питання та відповіді Спікери Дмитро Сірош, Delivery Manager в Infopulse Костянтин Лосінський, Expert Cybersecurity Architect в Infopulse Євген Вакульчук, Engagement Manager в Infopulse Будь ласка, зареєструйтесь тут

Розширення кіберпростору призводить до швидкого зростання кількості та складності кібератак. Також масовий перехід у хмару створює певні ризики для організацій всіх типів, від державних установ до приватних холдингів.

Крім того, жахлива війна, яку розпочала росія проти України у самісінькому центрі Європи в 2022 році також супроводжується масштабними кібератаками. Зокрема, в Україні та в багатьох інших європейських країнах приватні та державні установи зазнають численних кібератак. Українські борці ІТ-сфери постійно та ефективно відбивають ці атаки у кіберпросторі та діляться своїми успішними прикладами роботи із рештою компаній.

Наш безкоштовний онлайн-івент спрямований на поширення корисних порад та підходів, заснованих на практичному досвіді та експертизі Infopulse, щоб допомогти організаціям навчитися попереджати всі можливі кіберзагрози.

Приєднуйтесь до нашого вебінару «Світова кібервійна: рішення для захисту» у вівторок 23-го серпня із 16:00 до 17:30, щоб дізнатися про найкращі методи для підтримки високого рівня кібербезпеки у вашій організації. 

План вебінару

  • Основні види кібератак (DDoS-атаки, імейл атаки, веб-інєкції, атаки на особисті дані, атаки на високопривілейованих користувачів)
  • Наші випробувані та перевірені рішення для попередження кібератак:

– Пентест (симуляція DDoS, пентестинг/сканування вразливостей public-facing служб, емуляція соціальної інженерії)

– Брандмауер веб-програми (WAF)

– Захист ідентифікаційних даних Azure AD

– Виявлення загроз на кінцевих точках (EDR)

– Операційний центр безпеки (SOC)

– Захист комунікацій (захист електронної пошти та платформ для співпраці)

  • Презентація та аналіз кейсів компанії Infopulse щодо протидії кіберзагрозам
  • Зразок імплементації стратегії: оптимальний план та антикризовий план
  • Питання та відповіді

Спікери

  • Дмитро Сірош, Delivery Manager в Infopulse
  • Костянтин Лосінський, Expert Cybersecurity Architect в Infopulse
  • Євген Вакульчук, Engagement Manager в Infopulse

Будь ласка, зареєструйтесь тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: