fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Суд відмовив у скасуванні антидемпінгових мит на імпорт газобетонних блоків з Республіки Білорусь

18/ 03/ 2021
  2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – у скасуванні антидемпінгових мит щодо імпорту товару в Україну. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» захищала інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в якості третіх осіб у цій справі. Таким чином, суд залишив у силі Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 21 лютого 2020 року № АД-437/2020/4411-03 про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь, яким було встановлено остаточне антидемпінгове мито на рівні 34,19%. За період 2014-2017 років частка білоруського демпінгового імпорту у загальному імпорті збільшилась на 94%. Заходи були застосовані для відновлення справедливої конкуренції на ринку, збереження робочих місць, недопущення банкрутства підприємств. Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.

2 березня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив білоруським виробникам газобетонних блоків – Республіканському виробничо-торговому унітарному підприємству «Управляюча компанія холдингу «Білоруська цементна компанія» та імпортеру ТОВ «БК «Комфорт-Буд ЛТД» – у скасуванні антидемпінгових мит щодо імпорту товару в Україну.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» захищала інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону в якості третіх осіб у цій справі.

Таким чином, суд залишив у силі Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 21 лютого 2020 року № АД-437/2020/4411-03 про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням з Республіки Білорусь, яким було встановлено остаточне антидемпінгове мито на рівні 34,19%.

За період 2014-2017 років частка білоруського демпінгового імпорту у загальному імпорті збільшилась на 94%. Заходи були застосовані для відновлення справедливої конкуренції на ринку, збереження робочих місць, недопущення банкрутства підприємств.

Над проєктом працювали партнер Олена Омельченко, радник Валерія Гудій, адвокат Олексій Горбатюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: