fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі: EQ в бізнесі та емоційний детокс

27/ 03/ 2019
    Емоції керують нами, коли нам необхідно вирішувати завдання, з яким не впорається один тільки розум. Емоційний Інтелект (EQ) потребує розвитку протягом всього життя. Зазвичай зрілість - це результат того, як людина методом помилок і досвідом без всяких тренінгів та психологів поступово дізнається і починає розуміти себе. Адже управління емоціями збільшує усвідомленість людини, ініціативність та впевненість. EQ дозволяє навіть в складних ситуаціях витримувати стрес і зберігати концентрацію. Щоб оцінювати те, що відбувається адекватно, вкрай важливо зберігати внутрішній спокій. Якщо людина не вміє контролювати свої емоції, вона приймає деструктивні рішення. Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі разом з Маєю Пужайло вирішили розібратися в актуальних та не менш хвилюючих питаннях: емоційне вигорання і стрес та чи можна перетворити їх на фактор успіху; симптоми та види професійного вигорання, як виявити його у себе і своїх співробітників;  найважливіше - як діяти в цих умовах, адже щастя не знаходять, його створюють. У нашій культурі емоції прийнято вважати чимось стихійним, що практично неможливо контролювати. Учасники заходу впевнилися, що це цілком можливо! Уміння виявляти свої почуття - важливий навик, який можна і потрібно розвивати.
01/

 

Емоції керують нами, коли нам необхідно вирішувати завдання, з яким не впорається один тільки розум. Емоційний Інтелект (EQ) потребує розвитку протягом всього життя. Зазвичай зрілість – це результат того, як людина методом помилок і досвідом без всяких тренінгів та психологів поступово дізнається і починає розуміти себе. Адже управління емоціями збільшує усвідомленість людини, ініціативність та впевненість. EQ дозволяє навіть в складних ситуаціях витримувати стрес і зберігати концентрацію. Щоб оцінювати те, що відбувається адекватно, вкрай важливо зберігати внутрішній спокій. Якщо людина не вміє контролювати свої емоції, вона приймає деструктивні рішення.

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі разом з Маєю Пужайло вирішили розібратися в актуальних та не менш хвилюючих питаннях:

  • емоційне вигорання і стрес та чи можна перетворити їх на фактор успіху;
  • симптоми та види професійного вигорання, як виявити його у себе і своїх співробітників; 
  • найважливіше – як діяти в цих умовах, адже щастя не знаходять, його створюють.

У нашій культурі емоції прийнято вважати чимось стихійним, що практично неможливо контролювати. Учасники заходу впевнилися, що це цілком можливо! Уміння виявляти свої почуття – важливий навик, який можна і потрібно розвивати.

Спікери

1 / 1
Майя Пужайло
експерт та керівник напрямку «Емоційний Інтелект в бізнесі. Особиста ефективність і мотивація » в Amograce. Ведуча оздоровчих програм.
Майя Пужайло

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: