fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стратегії відновлення України: комплексний посібник для інвесторів від експертів BDO в Україні

05/ 01/ 2024
  Експерти BDO в Україні підготували оновлену версію гайду для інвесторів (7-ме видання) щодо пошуку нових шляхів для відбудови України У переддень нового року ми підготували оновлену інформацію щодо стратегій відбудови України та виклали її в 7-му виданні посібника для інвесторів. Хочемо звернути увагу на оновлений вигляд гайду: зручнішу навігацію, підвищену користувацьку дружність, можливість завантаження PDF-версію або перегляду вебсторінку посібника. Це сприятиме більш швидкому пошуку інформації про відновлення України. Отже ключові оновлення гайду для інвесторів, 7-ме видання: 1) Електронні системи для швидшої взаємодії держави і жителів. Платформа DREAM: Це цифрова екосистема для управління проєктами відновлення. Вона інтегрує дані з урядових джерел і місцевих спільнот, що дозволяє ефективно співпрацювати й визначати пріоритети проєктів на основі соціально-економічного впливу. Єдина державна електронна система в будівельній індустрії (e-construction) в Україні: Система орієнтована на організацію і забезпечення прозорості будівельного процесу, з метою боротьби з корупцією. Електронна служба e-recovery: Ця служба допомагає особам, чиї домівки були пошкоджені внаслідок війни. Вона забезпечує фінансову підтримку для ремонту і відбудови. 2) Оновлено дані щодо країн-партнерів, які фінансово підтримують відновлення України. 3) Компенсації роботодавцям за найм незайнятих осіб і створення нових робочих місць в Україні. У 2023 році уряд України прийняв нормативні акти, які передбачають компенсації роботодавцям за найм зареєстрованих безробітних осіб. Це включає компенсації єдиного внеску, 50% фактичних витрат на працю, компенсацію для малого бізнесу та додаткову підтримку для найму молоді, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб. Пропонуємо переглянути повну інформацію по гайду для інвесторів і знайди для себе корисний матеріал. У разі виникнення додаткових питань або консультацій звертайтесь до наших експертів Матеріал викладено англійською мовою. ЗАВАНТАЖИТИ

Експерти BDO в Україні підготували оновлену версію гайду для інвесторів (7-ме видання) щодо пошуку нових шляхів для відбудови України

У переддень нового року ми підготували оновлену інформацію щодо стратегій відбудови України та виклали її в 7-му виданні посібника для інвесторів.

Хочемо звернути увагу на оновлений вигляд гайду: зручнішу навігацію, підвищену користувацьку дружність, можливість завантаження PDF-версію або перегляду вебсторінку посібника. Це сприятиме більш швидкому пошуку інформації про відновлення України.

Отже ключові оновлення гайду для інвесторів, 7-ме видання:

1) Електронні системи для швидшої взаємодії держави і жителів.

  • Платформа DREAM: Це цифрова екосистема для управління проєктами відновлення. Вона інтегрує дані з урядових джерел і місцевих спільнот, що дозволяє ефективно співпрацювати й визначати пріоритети проєктів на основі соціально-економічного впливу.
  • Єдина державна електронна система в будівельній індустрії (e-construction) в Україні: Система орієнтована на організацію і забезпечення прозорості будівельного процесу, з метою боротьби з корупцією.
  • Електронна служба e-recovery: Ця служба допомагає особам, чиї домівки були пошкоджені внаслідок війни. Вона забезпечує фінансову підтримку для ремонту і відбудови.

2) Оновлено дані щодо країн-партнерів, які фінансово підтримують відновлення України.

3) Компенсації роботодавцям за найм незайнятих осіб і створення нових робочих місць в Україні. У 2023 році уряд України прийняв нормативні акти, які передбачають компенсації роботодавцям за найм зареєстрованих безробітних осіб. Це включає компенсації єдиного внеску, 50% фактичних витрат на працю, компенсацію для малого бізнесу та додаткову підтримку для найму молоді, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

Пропонуємо переглянути повну інформацію по гайду для інвесторів і знайди для себе корисний матеріал.

У разі виникнення додаткових питань або консультацій звертайтесь до наших експертів

Матеріал викладено англійською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: