fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Статус кандидата на вступ України до ЄС у червні є вкрай важливим для роботи бізнесу

26/ 05/ 2022
  Вже три місяці як в Україні триває війна. Три місяці як Україна захищає та відстоює не лише власну свободу й демократію, але й всієї Європи та демократичного світу. Поки українці, збройні сили України ведуть битву на військовому фронті, бізнес всіляко намагається підтримувати економічний фронт та працювати. Так, на прикладі майже 1000 компаній Європейської Бізнес Асоціації ми бачимо, що більшість бізнесу наразі продовжує працювати. Хоча, звісно, втрати від воєнних дій зростають щомісяця. Тим не менше, бізнес налаштований рішуче – продовжувати працювати, брати повноцінну участь у відбудові, підтримувати та розвивати нашу країну. Так, Україна наразі проходить безпрецедентний час і відвойовує право зберегти мир на всьому європейському континенті.  Водночас, підприємці, як і вся Україна, потребують рішучих дій і з боку європейських країн та демонстрації того, що європейські двері відкриті для України, і це не лише заяви. Бізнес потребує конкретного сигналу, що підтвердив би європейську перспективу нашій країні. І таким сигналом буде рішення щодо статусу кандидата України на вступ до ЄС. Кандидатство і подальший процес вступу до ЄС – це найкраща рамка для відновлення країни та бізнесу після нашої перемоги. Україна була і залишається важливим гравцем на ринку Європи, і європейська інтеграція є логічним продовженням цього. Крім того, допоможе підняти дух українського та міжнародного бізнесу, що працює в країні, вистояти, стати трампліном, аби перейти на новий рівень розвитку та брати участь у відновленні країни. Зрештою, інвестиції у відбудову будуть найбільш ефективними, якщо вони сприятимуть цій відбудові за європейськими стандартами і за участі ЄС. Адже Україна – колосальне поле для можливостей – в сільському господарстві, ІТ (яке наразі щороку зростає на 20-25%), машинобудуванні, харчовій та переробній промисловості, металургії, тощо. Більше того, Україна це не лише найсміливіші люди сьогодення, це надзвичайно талановиті та професійні люди. Так, близько 70% українців мають вищу освіту. За останнє десятиріччя приплив прямих іноземних інвестицій в Україну склав близько 35 млрд доларів. А під час відбудови нашої квітучої країни, ми сподіваємось, їх буде ще більше. Європейська Бізнес Асоціація вже не перший рік підтримує та промотує важливість максимальної гармонізації вітчизняних норм, правил та процедур з нормами ЄС. Тож уся бізнес-спільнота дуже очікує, що європейські лідери ухвалять єдино правильне рішення – на шляху до процвітання всієї Європи, процвітання демократії, свободи та розвитку – і у червні Україна отримає статус кандидата на вступ до ЄС. Так, це тривалий процес, але Україна вже неодноразово довела, що заслуговує повноцінно розпочати його! І такими ж стрімкими темпами як ми відвойовуємо своє майбутнє сьогодні, ми виконаємо всі вимоги до України як члена ЄС.

Вже три місяці як в Україні триває війна. Три місяці як Україна захищає та відстоює не лише власну свободу й демократію, але й всієї Європи та демократичного світу.

Поки українці, збройні сили України ведуть битву на військовому фронті, бізнес всіляко намагається підтримувати економічний фронт та працювати. Так, на прикладі майже 1000 компаній Європейської Бізнес Асоціації ми бачимо, що більшість бізнесу наразі продовжує працювати. Хоча, звісно, втрати від воєнних дій зростають щомісяця. Тим не менше, бізнес налаштований рішуче – продовжувати працювати, брати повноцінну участь у відбудові, підтримувати та розвивати нашу країну.

Так, Україна наразі проходить безпрецедентний час і відвойовує право зберегти мир на всьому європейському континенті.  Водночас, підприємці, як і вся Україна, потребують рішучих дій і з боку європейських країн та демонстрації того, що європейські двері відкриті для України, і це не лише заяви. Бізнес потребує конкретного сигналу, що підтвердив би європейську перспективу нашій країні. І таким сигналом буде рішення щодо статусу кандидата України на вступ до ЄС.

Кандидатство і подальший процес вступу до ЄС – це найкраща рамка для відновлення країни та бізнесу після нашої перемоги. Україна була і залишається важливим гравцем на ринку Європи, і європейська інтеграція є логічним продовженням цього. Крім того, допоможе підняти дух українського та міжнародного бізнесу, що працює в країні, вистояти, стати трампліном, аби перейти на новий рівень розвитку та брати участь у відновленні країни.

Зрештою, інвестиції у відбудову будуть найбільш ефективними, якщо вони сприятимуть цій відбудові за європейськими стандартами і за участі ЄС. Адже Україна – колосальне поле для можливостей – в сільському господарстві, ІТ (яке наразі щороку зростає на 20-25%), машинобудуванні, харчовій та переробній промисловості, металургії, тощо. Більше того, Україна це не лише найсміливіші люди сьогодення, це надзвичайно талановиті та професійні люди. Так, близько 70% українців мають вищу освіту. За останнє десятиріччя приплив прямих іноземних інвестицій в Україну склав близько 35 млрд доларів. А під час відбудови нашої квітучої країни, ми сподіваємось, їх буде ще більше.

Європейська Бізнес Асоціація вже не перший рік підтримує та промотує важливість максимальної гармонізації вітчизняних норм, правил та процедур з нормами ЄС. Тож уся бізнес-спільнота дуже очікує, що європейські лідери ухвалять єдино правильне рішення – на шляху до процвітання всієї Європи, процвітання демократії, свободи та розвитку – і у червні Україна отримає статус кандидата на вступ до ЄС. Так, це тривалий процес, але Україна вже неодноразово довела, що заслуговує повноцінно розпочати його! І такими ж стрімкими темпами як ми відвойовуємо своє майбутнє сьогодні, ми виконаємо всі вимоги до України як члена ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: