fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стаття Надії Савченко для журналу La Boussole magazine

02/ 05/ 2024
  💪 Рекрутингова агенція — це більше, ніж просто рієлтори вакансій. Це саме ті спеціалісти, які розуміють запит, домовляються, чують, аналізують та підтримують, бо насамперед працюють не з ресурсами, а з людьми. 👉  Сьогодні, окрім запитів із професійними амбіціями або омріяної самореалізації, агенція має зовсім новий досвід з українцями, які вимушено переїхали, із внутрішньо переміщеними особами, з ветеранами. 🌸 Проте несподівано всіх їх об’єднує жага жити своє життя «на чистовик», не витрачати більше час на роботу заради роботи. ... 🖇 Так починається стаття Надії для La Boussole magazine: Яка вона воєнна українська реальність на ринку праці? Яку навичку потрібно тренувати абсолютно всім кандидатам? А що робити роботодавцю? Як наважитись на зміну роботи? Відповіді ви знайдете у повній версії статті за посиланням: https://drive.google.com/file/d/11Odep7aBrTeyITDXZqTRlxgCkDbM_AW9/view?usp=sharing 🌟 Дякуємо Тетяно Костіна за можливість поділитись досвідом, думками та допомогти іншим на тернистому шляху пошуку себе.  

💪 Рекрутингова агенція — це більше, ніж просто рієлтори вакансій. Це саме ті спеціалісти, які розуміють запит, домовляються, чують, аналізують та підтримують, бо насамперед працюють не з ресурсами, а з людьми.

👉  Сьогодні, окрім запитів із професійними амбіціями або омріяної самореалізації, агенція має зовсім новий досвід з українцями, які вимушено переїхали, із внутрішньо переміщеними особами, з ветеранами.

🌸 Проте несподівано всіх їх об’єднує жага жити своє життя «на чистовик», не витрачати більше час на роботу заради роботи. …”

🖇 Так починається стаття Надії для La Boussole magazine:

  • Яка вона воєнна українська реальність на ринку праці?
  • Яку навичку потрібно тренувати абсолютно всім кандидатам?
  • А що робити роботодавцю?
  • Як наважитись на зміну роботи?

Відповіді ви знайдете у повній версії статті за посиланням: https://drive.google.com/file/d/11Odep7aBrTeyITDXZqTRlxgCkDbM_AW9/view?usp=sharing

🌟 Дякуємо Тетяно Костіна за можливість поділитись досвідом, думками та допомогти іншим на тернистому шляху пошуку себе.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: