fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стан бізнесу в Україні – статистика від ЕВА

23/ 03/ 2022
  У цей надскладний час команда Європейської Бізнес Асоціації продовжує працювати та підтримувати членські компанії у вирішенні найбільш актуальних питань для продовження роботи бізнесу в Україні. Зокрема, ми продовжуємо тримати руку на пульсі умов та труднощів поточної роботи компаній в умовах війни та хочемо поділитися з вами результатами опитувань, які були проведені нами протягом останніх тижнів. Презентація також містить коротку оцінку бізнесом запропонованих кроків підтримки від держави, а також розрахунки фінансової стійкості компаній, заходи щодо підтримки захисників країни. Ми наголошуємо на важливості продовження роботи бізнесу та підтримки економіки тими, хто наразі лишається в тилу. Запрошуємо представників ЗМІ, громадськості, інформаційних волонтерів користуватись та поширювати зібрану нами інформацію щодо настроїв та стану справ у представників великого бізнесу та МСБ, який об’єднує Європейська Бізнес Асоціація та її проєкт Unlimit Ukraine. Ми щиро дякуємо тим, хто продовжує у цей надважкий час зберігати спокій, продовжувати працювати та підтримувати армію, економіку та країну. Наша бізнес-спільнота лишається зібраною та зосередженою, згуртовано працює заради спільної мети. Разом переможемо!   Дізнатися про новини Асоціації також можна у Telegram-каналі – EBAUkraine.

У цей надскладний час команда Європейської Бізнес Асоціації продовжує працювати та підтримувати членські компанії у вирішенні найбільш актуальних питань для продовження роботи бізнесу в Україні. Зокрема, ми продовжуємо тримати руку на пульсі умов та труднощів поточної роботи компаній в умовах війни та хочемо поділитися з вами результатами опитувань, які були проведені нами протягом останніх тижнів. Презентація також містить коротку оцінку бізнесом запропонованих кроків підтримки від держави, а також розрахунки фінансової стійкості компаній, заходи щодо підтримки захисників країни.

Ми наголошуємо на важливості продовження роботи бізнесу та підтримки економіки тими, хто наразі лишається в тилу. Запрошуємо представників ЗМІ, громадськості, інформаційних волонтерів користуватись та поширювати зібрану нами інформацію щодо настроїв та стану справ у представників великого бізнесу та МСБ, який об’єднує Європейська Бізнес Асоціація та її проєкт Unlimit Ukraine.

Ми щиро дякуємо тим, хто продовжує у цей надважкий час зберігати спокій, продовжувати працювати та підтримувати армію, економіку та країну. Наша бізнес-спільнота лишається зібраною та зосередженою, згуртовано працює заради спільної мети. Разом переможемо!

01/

 

Дізнатися про новини Асоціації також можна у Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: