fbpx

Стамбул for U — з вересня на крилах SkyUp

14/ 09/ 2020
  Плюс один новий напрямок до карти регулярних польотів SkyUp Airlines. З вересня починаємо тричі на тиждень літати до Туреччини. Перший рейс відбудеться 25 вересня. Туреччина — один з найулюбленіших туристичних напрямків серед українців. Минулого року в цій країні проводили свої відпустки та вихідні 1,5 млн наших співвітчизників. А у старовинному й водночас сучасному Стамбулі, який поєднав у собі європейський і східний світогляди, точно знайдеться щось цікаве і незвичайне для допитливого мандрівника. На додачу Стамбул є одним із найбільших у світі транзитних хабів. Старт польотної програми: з 25 вересня 2020 року. Рейси прибуватимуть до нового аеропорту «Стамбул». Розклад рейсів: Київ — Стамбул — Київ по понеділках, середах і п’ятницях. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero. Які правила в’їзду? Туреччина дозволила українцям в’їзд з 1 липня без ПЛР-тестування та самоізоляції. За інформацією від ДПСУ, для подорожі до Туреччини потрібно мати такі документи: паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт України у вигляді ID-картки; поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини. Також у пункті пропуску передбачено проведення медичного огляду на наявність Covid-19. У разі виявлення симптомів під час огляду безкоштовно проводиться ПЛР-тест. Щоб ваша мандрівка була максимально комфортною і безпечною, будь ласка, перед від’їздом перевіряйте чинні правила в’їзду і відпочинку за обраним напрямком та бережіть себе. Нагадаємо, що ми також виконуємо регулярні рейси з Києва до Тирани, Албанія, а зі столиці та регіонів — до Бургаса, Болгарія. Слідкуйте за анонсами нових напрямків та оновленнями розкладу на сайті і на сторінках авіакомпанії у соцмережах.

Плюс один новий напрямок до карти регулярних польотів SkyUp Airlines. З вересня починаємо тричі на тиждень літати до Туреччини. Перший рейс відбудеться 25 вересня.

Туреччина — один з найулюбленіших туристичних напрямків серед українців. Минулого року в цій країні проводили свої відпустки та вихідні 1,5 млн наших співвітчизників. А у старовинному й водночас сучасному Стамбулі, який поєднав у собі європейський і східний світогляди, точно знайдеться щось цікаве і незвичайне для допитливого мандрівника. На додачу Стамбул є одним із найбільших у світі транзитних хабів.

Старт польотної програми: з 25 вересня 2020 року. Рейси прибуватимуть до нового аеропорту «Стамбул».

Розклад рейсів: Київ — Стамбул — Київ по понеділках, середах і п’ятницях.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero.

Які правила в’їзду?

Туреччина дозволила українцям в’їзд з 1 липня без ПЛР-тестування та самоізоляції. За інформацією від ДПСУ, для подорожі до Туреччини потрібно мати такі документи:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт України у вигляді ID-картки;
  • поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини.

Також у пункті пропуску передбачено проведення медичного огляду на наявність Covid-19. У разі виявлення симптомів під час огляду безкоштовно проводиться ПЛР-тест.

Щоб ваша мандрівка була максимально комфортною і безпечною, будь ласка, перед від’їздом перевіряйте чинні правила в’їзду і відпочинку за обраним напрямком та бережіть себе.

Нагадаємо, що ми також виконуємо регулярні рейси з Києва до Тирани, Албанія, а зі столиці та регіонів — до Бургаса, Болгарія. Слідкуйте за анонсами нових напрямків та оновленнями розкладу на сайті і на сторінках авіакомпанії у соцмережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: