fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СКАЙАП

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

SkyUp Airlines — приватна українська авіакомпанія, створена у червні 2017 року. Кінцеві бенефіціари — Тетяна, Юрій та Олександр Альба. Початок виконання рейсів — травень 2018 року. 

У 2021 році SkyUp Airlines виконав 16 133 рейси та перевіз 2,57 мільйони пасажирів. За даними Украероруху, SkyUp зайняв другу позицію серед українських авіакомпаній за кількістю польотів, виконаних у повітряному просторі України. Флот перевізника налічує 15 середньомагістральних літаків Boeing 737, середній вік яких — 14,2 роки. 

У березні 2020 року компанія почала розвивати новий напрямок діяльності — вантажні перевезення. З квітня 2020 і до кінця 2021 року компанія сумарно перевезла 2 410,5 тонн вантажу.    

Також у 2020 році авіакомпанія почала розвивати власну хендлінгову службу. У жовтні 2021 року «СКАЙ-ПОРТ» отримав сертифікат відповідності ДАСУ й до початку повномасштабного вторгенння росії мав можливість надавати послуги пасажирського обслуговування і наземного адміністрування не тільки SkyUp, але й іншим авіакомпаніям.   

SkyUp Airlines увійшов до числа найдинамічніших авіакомпаній Європи за версією британського вісника The Anker Report. Перевізник посів сьому сходинку у списку європейських перевізників за швидкістю зростання маршрутної мережі, відкривши 93 нових напрямки у 2018-2019 рр. У 2021 році авіакомпанія отримала першість в номінації «Серце авіапростору» за версією Ukraine Tourism Awards 2021.  

Із початком повномасштабної війни росії проти України авіакомпанія почала надавати свої літаки у мокрий лізинг та переорієнтувалася на виконання вантажних перевезень з/до усіх основних вантажних аеропортів Європи і світу (за винятком  рф, рб і територій, де ведуться бойові дії), перевезення гуманітарних вантажів для України та виконання спеціальних евакуаційних рейсів. 

Більше актуальної інформації про діяльність авіаперевізника на офіційному сайті skyup.aero, на Facebook-сторінці SkyUp Airlines та в Instagram-акаунті skyup.aero.  

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: