fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СКАЙАП

SkyUp Airlines — приватна українська авіакомпанія. Працює за гібридною моделлю — виконує чартерні рейси та регулярні лоукост-рейси у співвідношенні 50/50.

Мережа маршрутів охоплює Європу (Середземномор’я і класична Європа — Італія, Іспанія, Португалія, Греція, Франція, Чехія, Австрія), Кавказ (Грузія, Вірменія) та Близький Схід (Ізраїль, Єгипет). Загалом польотна програма на початок 2020 року нараховує понад 50 міжнародних та внутрішніх напрямків.

У флоті перевізника — 11 середньомагістральних літаків Boeing 737, середній вік яких — 12 років. На бортах літаків працюють 77 командирів, 92 других пілоти та 299 бортпровідників. Компанія готує власний авіаційний персонал.

За даними Державіаслужби, перевізник входить до п’ятірки найбільших в Україні за обсягами пасажирських перевезень. За швидкістю зростання маршрутної мережі у 2018-2019 рр. SkyUp Airlines увійшов до числа найдинамічніших авіакомпаній Європи за версією британського вісника The Anker Report.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: