fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Соціальна відповідальність Lidea під час війни зросла вдесятеро

29/ 09/ 2023
    Команда сповідує соціально-відповідальний підхід до ведення бізнесу. Питання корпоративної соціальної відповідальності в умовах війни неминуче вийшли на перший план. Разом із насінням для фермерів у постраждалі від війни райони обовязково постачається гуманітарна допомога, часто ініціаторами таких проектів є співробітники компанії, які, працюючи в регіонах особисто бачать їх гострі потреби. У вересні компанія Lidea в честь свого третього Дня народження у партнерстві з ГО «Ротарі клуб «Київ – Столиця», надали благодійну допомогу у розмірі 339 739 грн дитячому садочку у м. Ічня Чернігівської області. Ще до настання холодів замінять старі дерев’яні вікна і двері у дитячих спальнях та ігрових кімнатах, закуплять бойлери, а також парти для старших груп і навчально розвитковий матеріал. Та найголовніше, спільними зусиллями Lidea та Ротарі подарують дітям позитивні емоції – новий ігровий майданчик. Сергій Бут, заступник Генерального директора ТОВ «Лідеа Україна»: «Ми в Lidea щодня працюємо задля продовольчої безпеки та незалежності України, вітчизняного аграрного ринку і кожного українця зокрема. Діти – наше майбутнє і якщо ми можемо допомогти їм зростати – ми це робимо». Лідеївці намагаються допомагати там, де в цьому є потреба і всіма можливими ресурсами, хоча розуміють, що всього охопити не можливо. Водночас, вірять, що об’єднані зусилля усіх відповідальних бізнесів, наближають щасливе майбутнє України.
01/

 

Команда сповідує соціально-відповідальний підхід до ведення бізнесу. Питання корпоративної соціальної відповідальності в умовах війни неминуче вийшли на перший план. Разом із насінням для фермерів у постраждалі від війни райони обов’язково постачається гуманітарна допомога, часто ініціаторами таких проектів є співробітники компанії, які, працюючи в регіонах особисто бачать їх гострі потреби.

У вересні компанія Lidea в честь свого третього Дня народження у партнерстві з ГО «Ротарі клуб «Київ – Столиця», надали благодійну допомогу у розмірі 339 739 грн дитячому садочку у м. Ічня Чернігівської області. Ще до настання холодів замінять старі дерев’яні вікна і двері у дитячих спальнях та ігрових кімнатах, закуплять бойлери, а також парти для старших груп і навчально розвитковий матеріал. Та найголовніше, спільними зусиллями Lidea та Ротарі подарують дітям позитивні емоції – новий ігровий майданчик.

Сергій Бут, заступник Генерального директора ТОВ «Лідеа Україна»: «Ми в Lidea щодня працюємо задля продовольчої безпеки та незалежності України, вітчизняного аграрного ринку і кожного українця зокрема. Діти – наше майбутнє і якщо ми можемо допомогти їм зростати – ми це робимо».

Лідеївці намагаються допомагати там, де в цьому є потреба і всіма можливими ресурсами, хоча розуміють, що всього охопити не можливо. Водночас, вірять, що об’єднані зусилля усіх відповідальних бізнесів, наближають щасливе майбутнє України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: