fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ТОВ “Лідеа Україна”

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Лідеа – це сучасний мультикультурний бренд, що був створений в результаті злиття компаній Euralis Semences та Caussade Semences Group. Ми займаємося реалізацією насіння кукурудзи, соняшника, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових та покривних культур.

Компанія Лідеа пропонує сільгоспвиробникам насіння понад 500 гібридів кукурудзи, соняшнику, зернових, ріпаку, сорго, бобових, сортів сої, кормових та покривних культур. Насіння нашої компанії максимально відповідає потребам фермерів та володіє біологічними характеристикам (високий вміст цінних речовин, олії, білку тощо).

Широке портфоліо насіння дає змогу кожному господарству оптимізувати свою рентабельність та збільшити врожайність. Різноманіття польових культур Лідеа дозволяє дотримуватися сівозміни відповідно до агрономічних та економічних цілей господарств.

Інвестуючи понад 30 млн євро на рік у дослідження та розробки, Лідеа пропонує диференційований асортимент насіння, що відповідає новим викликам фермерських господарств та сьогодення, також ми надаємо широкий спектр рішень для харчової та кормової промисловості як у звичайному, так і в органічному сільському господарстві, а також для розв’язання проблем нових ринків.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: