fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Lidea продовжує працювати задля продовольчої незалежності України

19/ 10/ 2023
    Цієї осені в рамках внутрішньої програми «Разом до посівної!» фермери Херсонщини матимуть можливість висіяти 50 гектарів насіннєвих посівів озимої пшениці безкоштовним насінням категорії Еліта. Це дозволить аграріям виростити 250 тонн першої репродукції для посівної кампанії 2024. На ці цілі Lidea безкоштовно передала 10 тонн елітного сорту Софі КС у відповідь на звернення Херсонської ОВА підтримати місцевих аграріїв, що у грошовому еквіваленті становить понад 400 тис. гривень. Пшениця є стратегічно важливою культурою для нашої держави, тому ми впевнені, що надана допомога дозволить підтримати вітчизняних аграріїв якісним насінням і стане внеском у забезпечення продовольчої безпеки регіону, який постраждав від воєнних дій. Ознайомитися з відгуками бенефіціарів можна у відео: https://youtu.be/L1spLoyWQCc?si=y7WFA7BBZZ0EjT4J
01/

 

Цієї осені в рамках внутрішньої програми «Разом до посівної!» фермери Херсонщини матимуть можливість висіяти 50 гектарів насіннєвих посівів озимої пшениці безкоштовним насінням категорії Еліта. Це дозволить аграріям виростити 250 тонн першої репродукції для посівної кампанії 2024. На ці цілі Lidea безкоштовно передала 10 тонн елітного сорту Софі КС у відповідь на звернення Херсонської ОВА підтримати місцевих аграріїв, що у грошовому еквіваленті становить понад 400 тис. гривень.

Пшениця є стратегічно важливою культурою для нашої держави, тому ми впевнені, що надана допомога дозволить підтримати вітчизняних аграріїв якісним насінням і стане внеском у забезпечення продовольчої безпеки регіону, який постраждав від воєнних дій.

Ознайомитися з відгуками бенефіціарів можна у відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: