fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Second Chance Bank трансформується під потреби війни

11/ 03/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація трансформувала перший онлайн reuse центр в Україні – Second Chance Bank (Банк Другий Шанс). Відтепер платформа буде повністю спрямована на те, щоб знаходити необхідну продукцію (засоби захисту, ліки, продукти, техніку, одяг, засоби гігієни та дезінфекції тощо), яка необхідна країні (армії, медикам, територіальним оборонам, населенню тощо) у час війни. Всі Потреби можна буде посортувати по областям та органам влади для більш швидкого пошуку. Якщо ви знайшли Потребу, з якою можете допомогти, – натискайте на оголошення чи на кнопку «Детальніше». Там ви знайдете більше інформації про необхідну продукцію, кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна звязатися безпосередньо для уточнення деталей. Якщо ви не знайшли Потребу, з якою можете допомогти, але бажаєте це зробити – заповнюйте форму. Посилання на таку форму про надання інформації про допомогу, яку бізнес готовий надати під час війни, міститься також у кожному оголошенні про Потребу. Ми або відповідне Міністерство сконтактуємо з вами найближчим часом. Крім того розділ «Лоти» продовжить функціонування. Через ваш персональний кабінет на сайті Асоціації ви зможете створювати оголошення про Лоти та там виставляти продукцію, яку готові віддати на потреби країни. Ми опрацюємо такі оголошення та звяжемося з вами.   З будь-яких питань звертайтесь за номером: +38 063 638 68 71 Оксана або +38 098 407 06 65 Ярослава. Ми переможемо. Слава Україні!

Європейська Бізнес Асоціація трансформувала перший онлайн reuse центр в Україні – Second Chance Bank (Банк Другий Шанс).

Відтепер платформа буде повністю спрямована на те, щоб знаходити необхідну продукцію (засоби захисту, ліки, продукти, техніку, одяг, засоби гігієни та дезінфекції тощо), яка необхідна країні (армії, медикам, територіальним оборонам, населенню тощо) у час війни.

Всі Потреби можна буде посортувати по областям та органам влади для більш швидкого пошуку. Якщо ви знайшли Потребу, з якою можете допомогти, – натискайте на оголошення чи на кнопку «Детальніше». Там ви знайдете більше інформації про необхідну продукцію, кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна зв’язатися безпосередньо для уточнення деталей.

Якщо ви не знайшли Потребу, з якою можете допомогти, але бажаєте це зробити – заповнюйте форму. Посилання на таку форму про надання інформації про допомогу, яку бізнес готовий надати під час війни, міститься також у кожному оголошенні про Потребу. Ми або відповідне Міністерство сконтактуємо з вами найближчим часом.

Крім того розділ «Лоти» продовжить функціонування. Через ваш персональний кабінет на сайті Асоціації ви зможете створювати оголошення про Лоти та там виставляти продукцію, яку готові віддати на потреби країни. Ми опрацюємо такі оголошення та зв’яжемося з вами.  

З будь-яких питань звертайтесь за номером: +38 063 638 68 71 Оксана або +38 098 407 06 65 Ярослава.

Ми переможемо. Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: