fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Аксер Груп» і Асоціації «Теплиці України»

15/ 12/ 2021
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Аксер Груп» і Асоціації «Теплиці України» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну теплоізоляційних матеріалів походженням з Білорусі та Російської Федераціїї. Юристи Sayenko Kharenko представили інтереси клієнтів на всіх етапах розслідування, зокрема готували різноманітні коментарі, відповіді на запитальник, брали участь у слуханнях, готували коментарі до основних фактів і висновків за результатами розслідування. Завдяки ефективній стратегії захисту команді практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko вдалося обґрунтувати необхідність виключення з-під антидемпінгових мит імпорту мінераловатного субстрату, що використовуються тепличними господарствами для вирощування рослин. Початково національний товаровиробник вимагав застосування обмежувальних заходів і для цього різновиду товару. Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин і Марії Шульги, та молодшого юриста Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Аксер Груп» і Асоціації «Теплиці України» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну теплоізоляційних матеріалів походженням з Білорусі та Російської Федераціїї.

Юристи Sayenko Kharenko представили інтереси клієнтів на всіх етапах розслідування, зокрема готували різноманітні коментарі, відповіді на запитальник, брали участь у слуханнях, готували коментарі до основних фактів і висновків за результатами розслідування.

Завдяки ефективній стратегії захисту команді практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko вдалося обґрунтувати необхідність виключення з-під антидемпінгових мит імпорту мінераловатного субстрату, що використовуються тепличними господарствами для вирощування рослин. Початково національний товаровиробник вимагав застосування обмежувальних заходів і для цього різновиду товару.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин і Марії Шульги, та молодшого юриста Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: