fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko супроводжує надання Україні кредиту на суму 349,3 мільйона євро під гарантію Світового Банку

06/ 02/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Deutsche Bank, кредитодавця та організатора кредиту на суму 394,3 мільйона євро, що був наданий Україні під гарантію Світового банку. Фінансування надавалося у формі двох траншів у розмірі 53,2 мільйона євро та 296,1 мільйона євро, що підлягають погашенню через 4 та 10 років відповідно. Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом Ігоря Лозенка та Антона Коробейнікова та складалася з молодших юристів Олеся Трачука, Софії-Марії Кузмінської та Назарія Пилипчука.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Deutsche Bank, кредитодавця та організатора кредиту на суму 394,3 мільйона євро, що був наданий Україні під гарантію Світового банку. Фінансування надавалося у формі двох траншів у розмірі 53,2 мільйона євро та 296,1 мільйона євро, що підлягають погашенню через 4 та 10 років відповідно.

Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом Ігоря Лозенка та Антона Коробейнікова та складалася з молодших юристів Олеся Трачука, Софії-Марії Кузмінської та Назарія Пилипчука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: