fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko і ЕВА проводять дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні»

13/ 09/ 2023
  Sayenko Kharenko разом з ЕВА об’єднали досвід та експертизу для проведення спільного дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», для отримання та консолідації інформації щодо ключових викликів, що постають перед керівниками бізнесу в Україні. Це третє дослідження, яке проводить Sayenko Kharenko в рамкам цієї ініціативи. Збираючи дані від різних компаній, ми виділяємо загальні тенденції та ризики, які впливають на бізнес у країні. Важливо зауважити, що ці дослідження не лише вказують на проблеми, але й розкривають можливості. З розумінням логіки розвитку загроз і впливу їх на бізнес, компанії можуть розробити стратегії адаптації та пошуку нових шляхів для розвитку. У попередньому дослідженні, проведеному восени 2021 року спільно з PwC, узяли участь представники як українських компаній, так компаній з іноземним капіталом, представлених у різних галузях економіки. Так спільними зусиллями було окреслено релевантні ризики української бізнес спільноти. Детальніше з його результатами можна ознайомитися за посиланням. «Уже не перший рік український бізнес змушений протистояти все новим і новим викликам. В умовах постійних змін, таких як війна, пандемія та економічні кризи, важливо бути готовими до різних сценаріїв та реагувати на них швидко та ефективно. Дослідження, які проводяться Sayenko Kharenko, разом з EBA , є важливим інструментом для розуміння сучасного бізнес-середовища в Україні. Ми надаємо відкритий доступ до результатів таких досліджень, бо ми віримо, що вільний обмін інформацією та досвідом, сприятиме кращому розумінню теперішньої ситуації серед українських підприємств, а також сприятиме підвищенню стійкості бізнесу та зміцненню його позицій», — зазначає Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko. Щоби підтримати ініціативу, запрошуємо керівників та власників бізнесу в Україні взяти участь у дослідженні, відповівши на запитання в анкеті. Усі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними й будуть консолідовані в загальний звіт, який буде презентований на спеціальному заході.

Sayenko Kharenko разом з ЕВА об’єднали досвід та експертизу для проведення спільного дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», для отримання та консолідації інформації щодо ключових викликів, що постають перед керівниками бізнесу в Україні.

Це третє дослідження, яке проводить Sayenko Kharenko в рамкам цієї ініціативи. Збираючи дані від різних компаній, ми виділяємо загальні тенденції та ризики, які впливають на бізнес у країні. Важливо зауважити, що ці дослідження не лише вказують на проблеми, але й розкривають можливості. З розумінням логіки розвитку загроз і впливу їх на бізнес, компанії можуть розробити стратегії адаптації та пошуку нових шляхів для розвитку.

У попередньому дослідженні, проведеному восени 2021 року спільно з PwC, узяли участь представники як українських компаній, так компаній з іноземним капіталом, представлених у різних галузях економіки. Так спільними зусиллями було окреслено релевантні ризики української бізнес спільноти. Детальніше з його результатами можна ознайомитися за посиланням.

«Уже не перший рік український бізнес змушений протистояти все новим і новим викликам. В умовах постійних змін, таких як війна, пандемія та економічні кризи, важливо бути готовими до різних сценаріїв та реагувати на них швидко та ефективно. Дослідження, які проводяться Sayenko Kharenko, разом з EBA , є важливим інструментом для розуміння сучасного бізнес-середовища в Україні. Ми надаємо відкритий доступ до результатів таких досліджень, бо ми віримо, що вільний обмін інформацією та досвідом, сприятиме кращому розумінню теперішньої ситуації серед українських підприємств, а також сприятиме підвищенню стійкості бізнесу та зміцненню його позицій», — зазначає Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko.

Щоби підтримати ініціативу, запрошуємо керівників та власників бізнесу в Україні взяти участь у дослідженні, відповівши на запитання в анкеті.

Усі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними й будуть консолідовані в загальний звіт, який буде презентований на спеціальному заході.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: