fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Робота з наноінфлюенсерами

18/ 02/ 2019
  Оксана Лихожон. CEO SODA Communications; 5+ років у маркетингу. Основна спеціалізація — нішеві та дорогі продукти та їх просування у соцмережах. Соцмережі та лідери думок стали основним каналом продажів проекту будинко-квартир QDRO – terraced house Ми стежимо за ними у соцмережах, купуємо саме те, що вони радять, помічаємо найменші дрібниці, які з’являються у їхніх постах. Ми довіряємо їм тому, що звикли довіряти людям, а не рекламі. Робота брендів з інфлюенсерами вже давно не новинка, проте кілька років тому всі маркетологи ставили на зірок та блогерів-мільйонників. І, як це завжди буває, такий тип реклами швидко припинив бути нативним, тому що люди втомились від шквалу реклами, тому що брендів багато, а блогерів-мільйонників в Україні можна на пальцях порахувати. Їм на зміну прийшли мікроінфлюенсери (100-200 тис. підписників), а тепер настав час і для наноінфлюенсерів (до 25 тис. підписників). До них активно звертаються, як великі, так і маленькі бренди, тому що 1) ці охоче йдуть на співпрацю, не озвучуючи при цьому п’ятизначні цифри; 2) організувавши спецпроект із 10-ма, 20-ма наноінфлюенсерами із різною цільовою аудиторією можна охопити значно більшу аудиторію за значно менші кошти; 3) локальні блогери допоможуть почати задавати тон у своїх регіонах. Не важливо з блогером із якою аудиторію ви вирішили співпрацювати, важливо знати кілька універсальних правил, які допоможуть отримати бажаний результат з мінімумом нервових втрат.                                                                                                                Кількість підписників від 4000 Геолокація: проживання/перебування відповідно до потреб бізнесу Відсутність скандалів навколо особи та відсутність надто провокативних постів (звісно, якщо це не є метою співпраці) Реклама у профілі не частіше одного разу на тиждень Спільні цінності та “позиціонування” Достатня залученість аудиторії — рівномірний розподіл лайків та коментарів між постами Відсутність накрученої аудиторії (перевіраємо за допомогою онлайн сервісів) Залученість блогера у процес — він має розуміти свою аудиторію та знати, як найкращим чином подати ваш бренд Готовність працювати за договором Для пошуку блогерів є достатня кількість сервісів типу Publicfast, Livedune, проте можна подивитись на свою цільову аудиторію та зазирнути до їх підписок. Також “свого” інфлюенсера можна обрати за хештегами у популярних дописах через пошук інстаграму (в Facebook хештеги майже не працюють, на жаль). Детальніше про те, як шукати, перевіряти, починати співпрацю та вимірювати ефективність роботи із інфлюенсерами та New Media ми поговоримо 5-го березня на відкритій лекції Спецпроекти, що продають. Нове медіа для нового бізнесу.

Оксана Лихожон

CEO SODA Communications; 5+ років у маркетингу. Основна спеціалізація — нішеві та дорогі продукти та їх просування у соцмережах. Соцмережі та лідери думок стали основним каналом продажів проекту будинко-квартир QDRO – terraced house

Ми стежимо за ними у соцмережах, купуємо саме те, що вони радять, помічаємо найменші дрібниці, які з’являються у їхніх постах. Ми довіряємо їм тому, що звикли довіряти людям, а не рекламі.

Робота брендів з інфлюенсерами вже давно не новинка, проте кілька років тому всі маркетологи ставили на зірок та блогерів-мільйонників. І, як це завжди буває, такий тип реклами швидко припинив бути нативним, тому що люди втомились від шквалу реклами, тому що брендів багато, а блогерів-мільйонників в Україні можна на пальцях порахувати.

Їм на зміну прийшли мікроінфлюенсери (100-200 тис. підписників), а тепер настав час і для наноінфлюенсерів (до 25 тис. підписників). До них активно звертаються, як великі, так і маленькі бренди, тому що 1) ці охоче йдуть на співпрацю, не озвучуючи при цьому п’ятизначні цифри; 2) організувавши спецпроект із 10-ма, 20-ма наноінфлюенсерами із різною цільовою аудиторією можна охопити значно більшу аудиторію за значно менші кошти; 3) локальні блогери допоможуть почати задавати тон у своїх регіонах.

Не важливо з блогером із якою аудиторію ви вирішили співпрацювати, важливо знати кілька універсальних правил, які допоможуть отримати бажаний результат з мінімумом нервових втрат.                                                                                                               

  • Кількість підписників від 4000
  • Геолокація: проживання/перебування відповідно до потреб бізнесу
  • Відсутність скандалів навколо особи та відсутність надто провокативних постів (звісно, якщо це не є метою співпраці)
  • Реклама у профілі не частіше одного разу на тиждень
  • Спільні цінності та “позиціонування”
  • Достатня залученість аудиторії — рівномірний розподіл лайків та коментарів між постами
  • Відсутність накрученої аудиторії (перевіраємо за допомогою онлайн сервісів)
  • Залученість блогера у процес — він має розуміти свою аудиторію та знати, як найкращим чином подати ваш бренд
  • Готовність працювати за договором

Для пошуку блогерів є достатня кількість сервісів типу Publicfast, Livedune, проте можна подивитись на свою цільову аудиторію та зазирнути до їх підписок. Також “свого” інфлюенсера можна обрати за хештегами у популярних дописах через пошук інстаграму (в Facebook хештеги майже не працюють, на жаль).

Детальніше про те, як шукати, перевіряти, починати співпрацю та вимірювати ефективність роботи із інфлюенсерами та New Media ми поговоримо 5-го березня на відкритій лекції Спецпроекти, що продають. Нове медіа для нового бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: