fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SODA

Нагороди компанії:
StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

SODA — креативна діджитал агенція.

Коли ми починали у 2014, стосунки рекламників з клієнтами нагадували ножовий бій. Тоді ми присяглися, що у нас буде інакше. І хай пройдемо вогонь дедлайнів, воду правок та мідні зустрічі, але зробимо так, аби кайфувалося не тільки в результаті, а й в процесі.

За 7,5 років ми виросли в 10 разів. Зараз у нас 58 людей, які люблять і творять діджитал. Ми розвинули такі напрямки:

– стратегія;

– SMM;

– діджитал просування;

– дизайн.

Знайшли своїх зіркових клієнтів: Saga Development, Perfect Group, Futura Hata, DIM, Taryan, РІЕЛ, UNFPA, Caparol, HIPP, KLO, Sweet TV, PARI MATCH, DOC.UA та інші. Стали лідерами комунікацій у нерухомості. Ввійшли в ТОП 10 диджитал агенцій за рейтингом IAB.

Але незмінним залишилося одне. Головна цінність SODA — люди. Клієнт, партнер, содамейт чи коментатор бренду — неважливо. Бо ми за тепле і крихке. За стосунки.

Наша суперсила: содяність = сервісність + людяність.

Тому середній період співпраці з SODA — 2 роки.

І кожного дня доводимо: робота з агентством може бути по любові. Так, щоб кожен день разом був #sodamngood

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: