fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рішення щодо державного регулювання цін на газ прийнято в інтересах Групи Нафтогаз та знищує приватні газові компанії

19/ 01/ 2021
  РГК є найбільшою сервісною компанією газорозподільного сектору і не займається продажами газу. Але останніми днями на адресу компанії звучать безпідставні звинувачення у причетності до встановлення завищених цін на газ. Причому, звучать як з боку популістів, політиканів, так і від чиновників НАК «Нафтогаз України».⠀ РГК розцінює подібні заяви як брудну інформаційну кампанію, що має за мету дискредитувати найбільшу приватну газову компанію. РГК вважає, що адміністративне обмеження ціни газу для населення з боку Уряду призведе до цементування монополії НАК «Нафтогаз України». Дії Уряду спрямовані на ліквідацію конкуренції, дискримінацію і знищення приватного бізнесу на національному газовому ринку. Прийняте Кабінетом міністрів рішення про адміністративне втручання в роботу ринку природного газу є руйнівним для його розвитку, про що зазначено в заяві Європейської Бізнес Асоціації. Ігноруються європейські механізми прозорого регулювання, які забезпечують рівність учасників ринку і зберігають конкуренцію. Єдиним одержувачем вигоди від дій уряду є НАК «Нафтогаз України» — за рахунок збереження одноосібного доступу до природного газу українського видобутку. Тим самим ігноруються рекомендації Секретаріату Європейського Енергетичного співтовариства про те, що для розвитку ринку газу необхідно створити рівний і конкурентний доступ до цього ресурсу.

РГК є найбільшою сервісною компанією газорозподільного сектору і не займається продажами газу. Але останніми днями на адресу компанії звучать безпідставні звинувачення у причетності до встановлення завищених цін на газ. Причому, звучать як з боку популістів, політиканів, так і від чиновників НАК «Нафтогаз України».⠀

РГК розцінює подібні заяви як брудну інформаційну кампанію, що має за мету дискредитувати найбільшу приватну газову компанію.

РГК вважає, що адміністративне обмеження ціни газу для населення з боку Уряду призведе до цементування монополії НАК «Нафтогаз України». Дії Уряду спрямовані на ліквідацію конкуренції, дискримінацію і знищення приватного бізнесу на національному газовому ринку.

Прийняте Кабінетом міністрів рішення про адміністративне втручання в роботу ринку природного газу є руйнівним для його розвитку, про що зазначено в заяві Європейської Бізнес Асоціації. Ігноруються європейські механізми прозорого регулювання, які забезпечують рівність учасників ринку і зберігають конкуренцію.

Єдиним одержувачем вигоди від дій уряду є НАК «Нафтогаз України» — за рахунок збереження одноосібного доступу до природного газу українського видобутку. Тим самим ігноруються рекомендації Секретаріату Європейського Енергетичного співтовариства про те, що для розвитку ринку газу необхідно створити рівний і конкурентний доступ до цього ресурсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: