fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регіональна газова компанія отримала нагороду Кращий бренд роботодавця від журналу “ТОП-100. Рейтинги найбільших”

25/ 10/ 2021
  Регіональна газова компанія увійшла до числа найпривабливіших роботодавців країни. На щорічному HRWisdom Summit організатори відзначили створену в РГК трирівневу систему навчання співробітників, яка дозволяє реалізовувати інноваційні ідеї в нові бізнес-напрямки і сучасні виробництва. «За три роки існування програми з Києво-Могилянською та Львівською бізнес-школами  11 проектів слухачів перетворились на нові продукти, послуги і виробництва. До кінця поточного року розпочне роботу вже третій завод в рамках проекту RGC Production, - розповів Костянтин Єрофтєєв, керівник HR-департаменту Регіональної газової компанії. – Зараз своє навчання розпочала четверта група слухачів з 50 осіб». Для потреб працівників середньої ланки та лінійного персоналу працює чотири навчальні центри - РГК Освітній простір та інститут тренерів. Тільки за останній рік навчання в них пройшли більше 8 000 співробітників газорозподільних компаній. Впродовж наступного року почнуть роботу ще 12 РГК Освітніх просторів. РГК активно використовує сучасні методи навчання на всіх рівнях, у тому числі VR-технології. Фахівці вивчають налаштування газорегулюючого обладнання. За два місяці курс пройшли вже 240 фахівців. Зараз компанія Sensorama Lab диджиталізує ще два технічні процеси. Трирівнева система навчання РГК дає можливість масштабувати бізнес-ідеї, досвід і знання в усіх регіонах присутності газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК.

Регіональна газова компанія увійшла до числа найпривабливіших роботодавців країни. На щорічному HRWisdom Summit організатори відзначили створену в РГК трирівневу систему навчання співробітників, яка дозволяє реалізовувати інноваційні ідеї в нові бізнес-напрямки і сучасні виробництва.

«За три роки існування програми з Києво-Могилянською та Львівською бізнес-школами  11 проектів слухачів перетворились на нові продукти, послуги і виробництва. До кінця поточного року розпочне роботу вже третій завод в рамках проекту RGC Production, – розповів Костянтин Єрофтєєв, керівник HR-департаменту Регіональної газової компанії. – Зараз своє навчання розпочала четверта група слухачів з 50 осіб».

Для потреб працівників середньої ланки та лінійного персоналу працює чотири навчальні центри – РГК Освітній простір та інститут тренерів. Тільки за останній рік навчання в них пройшли більше 8 000 співробітників газорозподільних компаній. Впродовж наступного року почнуть роботу ще 12 РГК Освітніх просторів.

РГК активно використовує сучасні методи навчання на всіх рівнях, у тому числі VR-технології. Фахівці вивчають налаштування газорегулюючого обладнання. За два місяці курс пройшли вже 240 фахівців. Зараз компанія Sensorama Lab диджиталізує ще два технічні процеси.

Трирівнева система навчання РГК дає можливість масштабувати бізнес-ідеї, досвід і знання в усіх регіонах присутності газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: