fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Психологія в дії з Асоціацією в Одесі

16/ 05/ 2019
    Південноукраїнський офіс Асоціації запустив новий проект - Психологія в дії з Асоціацією в  Одесі. Програма включає 6 зустрічей з періодичністю один раз на місяць, присвячений психології особистості у бізнесі. Протягом цього часу ми розглянемо основні мотиви і психотипи оточуючих людей (колег, керівника), правила побудови комунікації з ними, життєвий сценарій та наслідки до яких він приводить (до успіхів/невдач/нового досвіду) людину, команду, компанію в цілому. Разом шукатимемо відповіді на питання: чи повязана криза управління з віковими кризами особистості? Як внутрішні конфлікти особистості проявляються в конфліктах на роботі? Хто такі лідери і як ними стають? Отож, на першій зустрічі 16 травня ми разом з Наталія Юрганова  розглядали потреби, мотиви та мотивацію. Передумовою того чи іншого вчинку, джерелом діяльності людини є потреба. Найбільш значущі, базові потреби визначають спрямованість всієї психіки людини - її почуттів, мислення, волі і сенсорних систем. На тлі поведінки, що визначається загальнозрозумілими традиціями і звичками, поведінка з мотивом виділяється як щось особливе та привертає увагу. Цікаво, чи не так? Учасники детально розібрали: потреби, здібності та схильності особистості; сутність і види мотивів; мотивацію (як феномен і психічне явище); мета-програми (спрямованість мотивації та стилі реакцій). Також присутні ознайомились з інструментами діагностики мотиваційної сфери. Асоціація в Одесі бажає вам визначити свої потреби, мотиви та якомога швидше все реалізувати. Чекаємо Вас на наступній зустрічі!
01/

 

Південноукраїнський офіс Асоціації запустив новий проект – Психологія в дії з Асоціацією в  Одесі. Програма включає 6 зустрічей з періодичністю один раз на місяць, присвячений психології особистості у бізнесі. Протягом цього часу ми розглянемо основні мотиви і психотипи оточуючих людей (колег, керівника), правила побудови комунікації з ними, життєвий сценарій та наслідки до яких він приводить (до успіхів/невдач/нового досвіду) людину, команду, компанію в цілому. Разом шукатимемо відповіді на питання: чи пов’язана криза управління з віковими кризами особистості? Як внутрішні конфлікти особистості проявляються в конфліктах на роботі? Хто такі лідери і як ними стають?

Отож, на першій зустрічі 16 травня ми разом з Наталія Юрганова  розглядали потреби, мотиви та мотивацію. Передумовою того чи іншого вчинку, джерелом діяльності людини є потреба. Найбільш значущі, базові потреби визначають спрямованість всієї психіки людини – її почуттів, мислення, волі і сенсорних систем. На тлі поведінки, що визначається загальнозрозумілими традиціями і звичками, поведінка з мотивом виділяється як щось особливе та привертає увагу. Цікаво, чи не так?

Учасники детально розібрали:

  • потреби, здібності та схильності особистості;
  • сутність і види мотивів;
  • мотивацію (як феномен і психічне явище);
  • мета-програми (спрямованість мотивації та стилі реакцій).

Також присутні ознайомились з інструментами діагностики мотиваційної сфери.

Асоціація в Одесі бажає вам визначити свої потреби, мотиви та якомога швидше все реалізувати. Чекаємо Вас на наступній зустрічі!

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
засновник консалтингової компанії «Стратегії змін», консультант з моделювання бізнес-процесів, організаційних структур і впроваджень змін в компаніях, бізнес психолог, психотерапевт
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: