fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Психологія в Дії з Асоціацією в Одесі: Конфлікти

01/ 08/ 2019
    Чи можна уникнути конфліктів в особистих та ділових стосунках? Адже, конфлікти супроводжують людство протягом всього його існування. Це екстремальна форма вирішення протиріч, якою можна управляти. Для цього необхідно навчитися розрізняти типи поведінки в конфліктах, їхні фази, ознаки та стратегію управління ними. Саме ці питання  ми розглядали на черговій зустрічі проекту Психологія в Дії з Асоціацією в Одесі. Наталія Юрганова відзначила, що саме через конфлікт, вирішення та подолання внутрішньоособистісних протиріч відбувається становлення характеру, волі і всього психічного життя. Позбавте людину цієї внутрішньої боротьби, і ви позбавите її повноцінного існування і розвитку, бо саме цей досвід і є постійним інструментом урегулювання протиріч Навіть в організаціях з ефективним управлінням деякі конфлікти не тільки можливі, а й навіть бажані. Дуже часто завдяки сутичкам слабка сторона приходить до усвідомлення: «Еволюціонуй або звільняйся». Але особистісні конфлікти не можуть безпосередньо впливати на процеси, що протікають в організації. Якщо вони набувають поширення і охоплюють різні рівні управління, то можливі серйозні негативні наслідки - аж до невиконання компанією своїх завдань і навіть її розпаду. Незважаючи на це, конфлікти сприяють більш правильному розподілу ролей в компанії, а  також можуть допомогти отримати розмаїття точок зору, виявити проблеми та дати додаткову інформацію. Цього можна досягти застосовуючи основні методи роботи з конфліктами - фасилітацію та медіацію. Сподіваємося наша зустріч допомогла вам сприйняти конфлікти з позитивної точки зору та відчути їхню необхідність для власного розвитку!
01/

 

Чи можна уникнути конфліктів в особистих та ділових стосунках? Адже, конфлікти супроводжують людство протягом всього його існування. Це екстремальна форма вирішення протиріч, якою можна управляти. Для цього необхідно навчитися розрізняти типи поведінки в конфліктах, їхні фази, ознаки та стратегію управління ними.

Саме ці питання  ми розглядали на черговій зустрічі проекту Психологія в Дії з Асоціацією в Одесі. Наталія Юрганова відзначила, що саме через конфлікт, вирішення та подолання внутрішньоособистісних протиріч відбувається становлення характеру, волі і всього психічного життя. Позбавте людину цієї внутрішньої боротьби, і ви позбавите її повноцінного існування і розвитку, бо саме цей досвід і є постійним інструментом урегулювання протиріч

Навіть в організаціях з ефективним управлінням деякі конфлікти не тільки можливі, а й навіть бажані. Дуже часто завдяки сутичкам слабка сторона приходить до усвідомлення: «Еволюціонуй або звільняйся». Але особистісні конфлікти не можуть безпосередньо впливати на процеси, що протікають в організації. Якщо вони набувають поширення і охоплюють різні рівні управління, то можливі серйозні негативні наслідки – аж до невиконання компанією своїх завдань і навіть її розпаду.

Незважаючи на це, конфлікти сприяють більш правильному розподілу ролей в компанії, а  також можуть допомогти отримати розмаїття точок зору, виявити проблеми та дати додаткову інформацію. Цього можна досягти застосовуючи основні методи роботи з конфліктами – фасилітацію та медіацію.

Сподіваємося наша зустріч допомогла вам сприйняти конфлікти з позитивної точки зору та відчути їхню необхідність для власного розвитку!

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
HRD “Ресторани Сави Лібкіна”, практикуючий психолог
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: