fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПРООН в Україні за підтримки Уряду Японії запрошує компанії приєднатися до Академії з бізнесу та прав людини!

06/ 01/ 2023
  Академія пропонує безкоштовні тренінги та індивідуальні консультації з належної обачності щодо прав людини, спеціально розроблені для японсько-українських спільних підприємств, українських постачальників і партнерів японських компаній, міжнародних компаній, що працюють в Україні. Тренінгова програма складається з трьох онлайн-сесій, які допоможуть бізнесу краще зрозуміти та застосувати стандарти з бізнесу та прав людини у своїй діяльності та ланцюгах постачання. Зокрема, під час навчання учасники та учасниці дізнаються про: Основні стандарти щодо бізнесу і прав людини та відповідальної ділової поведінки: Керівні принципи ООН щодо бізнесу та прав людини, відповідні стандарти ЄС, Рекомендації ОЕСР тощо; Рекомендації щодо дотримання прав людини у відповідальних ланцюгах постачання в Японії, Національний план дій Японії з питань бізнесу та прав людини Належну обачність щодо прав людини, а саме: як визначити та оцінити вплив на права людини, інтегрувати права людини у операційну діяльність та відстежувати та комунікуввати про запроваджені заходи та ін.; Стратегії дій в умовах війни чи конфлікту та зокрема процедуру поглибленої належної обачності щодо прав людини (hHRDD); «відповідальний вихід» та інші варіанти поведінки в умовах кризових ситуацій. Тренінгова програма базується на результатах контекстної оцінки ризиків для прав людини, з якими стикаються компанії в Україні. Програма тренінгів Після навчання учасники та учасниці тренінгів зможуть отримати більш детальні безкоштовні індивідуальні консультації від національних та міжнародних експертів ПРООН, як інтегрувати питання щодо прав людини у свою діяльність. Формати участі в Академії: онлайн 23, 25, 27 січня 2023 року (3 тренінгові дні, 00 – 19.00, тривалість кожного тренінгового дня - 2 - 2,5 год) особиста участь у м. Київ (2 тренінгові дні, лютий 2023 року), дата та місце уточнюється, та буде надіслано після реєстрації. Академія буде корисною фахівцям, (максимум дві особи від компанії), які мають стосунок до питаньправ людини в компанії (наприклад, керівники(ці), представники(ці), що відповідають за функції з управління персоналом, опікуються питаннями прав людини, сталого розвитку, корпоративноїсоціальної відповідальності, управління ризиками, комплаєнсу, DEI (diversity, equity and inclusion), закупівель або юридичими питаннями). Не пропустіть цю можливість отримати цінну інформацію та розвинути потенціал вашого відповідального бізнесу! Реєстрація триває до 22 січня 2023 року: https://forms.gle/FQNo3T5NEWwoyU9q8 * * * Ця ініціатива є частиною проєкту ПРООН «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», що реалізується за фінансової підтримки Уряду Японії.  Більше про Академію: https://www.undp.org/rolhr/business-and-human-rights/bhr-academy

Академія пропонує безкоштовні тренінги та індивідуальні консультації з належної обачності щодо прав людини, спеціально розроблені для японсько-українських спільних підприємств, українських постачальників і партнерів японських компаній, міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Тренінгова програма складається з трьох онлайн-сесій, які допоможуть бізнесу краще зрозуміти та застосувати стандарти з бізнесу та прав людини у своїй діяльності та ланцюгах постачання.

Зокрема, під час навчання учасники та учасниці дізнаються про:

  • Основні стандарти щодо бізнесу і прав людини та відповідальної ділової поведінки: Керівні принципи ООН щодо бізнесу та прав людини, відповідні стандарти ЄС, Рекомендації ОЕСР тощо;
  • Рекомендації щодо дотримання прав людини у відповідальних ланцюгах постачання в Японії, Національний план дій Японії з питань бізнесу та прав людини
  • Належну обачність щодо прав людини, а саме: як визначити та оцінити вплив на права людини, інтегрувати права людини у операційну діяльність та відстежувати та комунікуввати про запроваджені заходи та ін.;
  • Стратегії дій в умовах війни чи конфлікту та зокрема процедуру поглибленої належної обачності щодо прав людини (hHRDD); «відповідальний вихід» та інші варіанти поведінки в умовах кризових ситуацій.

Тренінгова програма базується на результатах контекстної оцінки ризиків для прав людини, з якими стикаються компанії в Україні.

Програма тренінгів

Після навчання учасники та учасниці тренінгів зможуть отримати більш детальні безкоштовні індивідуальні консультації від національних та міжнародних експертів ПРООН, як інтегрувати питання щодо прав людини у свою діяльність.

Формати участі в Академії:

  • онлайн 23, 25, 27 січня 2023 року (3 тренінгові дні, 00 – 19.00, тривалість кожного тренінгового дня – 2 – 2,5 год)
  • особиста участь у м. Київ (2 тренінгові дні, лютий 2023 року), дата та місце уточнюється, та буде надіслано після реєстрації.

Академія буде корисною фахівцям, (максимум дві особи від компанії), які мають стосунок до питаньправ людини в компанії (наприклад, керівники(ці), представники(ці), що відповідають за функції з управління персоналом, опікуються питаннями прав людини, сталого розвитку, корпоративноїсоціальної відповідальності, управління ризиками, комплаєнсу, DEI (diversity, equity and inclusion), закупівель або юридичими питаннями).

Не пропустіть цю можливість отримати цінну інформацію та розвинути потенціал вашого відповідального бізнесу!

Реєстрація триває до 22 січня 2023 року: https://forms.gle/FQNo3T5NEWwoyU9q8

* * *

Ця ініціатива є частиною проєкту ПРООН «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», що реалізується за фінансової підтримки Уряду Японії. 

Більше про Академію: https://www.undp.org/rolhr/business-and-human-rights/bhr-academy

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: