fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні розширює спектр послуг і пропонує ведення військового обліку для компаній в Україні

10/ 05/ 2024
  За останні місяці, сфера військового обліку в Україні зазнала значних змін, що створює складність і вимагає високого рівня професіоналізму у веденні військового обліку від підприємств. BDO в Україні виступає не лише як консультант, але й як стратегічний партнер, що допомагає підприємствам уникнути ризиків і ефективно виконувати обов’язки щодо військового обліку. Основні складові з ведення військового обліку на підприємстві: Ведення персонального військового обліку призовників, військовозобо’вязаних і резервістів Розробка первинного пакета обов’язкових документів з військового обліку Збір і обробка даних про військовозобов’язаних працівників Актуалізація даних у Списках персонального військового обліку Підготовка документів для бронювання військовозобов’язаних Взаємодія з ТЦК та СП, зокрема подання обов’язкових повідомлень Підготовка і подання відомостей про транспортні засоби та техніку Подання списків призовників Інші заходи, передбачені Порядком ведення військового обліку Ведення військового обліку на підприємстві є обов’язковою процедурою, що забезпечує контроль і готовність до мобілізаційних заходів. Недотримання цієї процедури (стаття 210-1 «Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію») може призвести до накладення штрафів на відповідальних осіб та керівників підприємств. Дізнайтесь більше про послугу з Ведення військового обліку на підприємстві та звертайтесь за додатковою консультацією до фахівців BDO в Україні. Ми гарантуємо надійну підтримку та професійний досвід наших спеціалістів у сфері військового обліку.

За останні місяці, сфера військового обліку в Україні зазнала значних змін, що створює складність і вимагає високого рівня професіоналізму у веденні військового обліку від підприємств. BDO в Україні виступає не лише як консультант, але й як стратегічний партнер, що допомагає підприємствам уникнути ризиків і ефективно виконувати обов’язки щодо військового обліку.

Основні складові з ведення військового обліку на підприємстві:

  • Ведення персонального військового обліку призовників, військовозобо’вязаних і резервістів
  • Розробка первинного пакета обов’язкових документів з військового обліку
  • Збір і обробка даних про військовозобов’язаних працівників
  • Актуалізація даних у Списках персонального військового обліку
  • Підготовка документів для бронювання військовозобов’язаних
  • Взаємодія з ТЦК та СП, зокрема подання обов’язкових повідомлень
  • Підготовка і подання відомостей про транспортні засоби та техніку
  • Подання списків призовників
  • Інші заходи, передбачені Порядком ведення військового обліку

Ведення військового обліку на підприємстві є обов’язковою процедурою, що забезпечує контроль і готовність до мобілізаційних заходів. Недотримання цієї процедури (стаття 210-1 «Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію») може призвести до накладення штрафів на відповідальних осіб та керівників підприємств.

Дізнайтесь більше про послугу з Ведення військового обліку на підприємстві та звертайтесь за додатковою консультацією до фахівців BDO в Україні.

Ми гарантуємо надійну підтримку та професійний досвід наших спеціалістів у сфері військового обліку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: