fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Представники BDO в Україні на конференції “Фінанси для бізнесу під час війни”

12/ 02/ 2024
  У контексті викликів, спричинених війною, значення фінансової підтримки для бізнесу в Україні набрало нових обрисів, акцентуючи на необхідності відновлення і реконструкції країни. У цьому світлі, 8 лютого о 09:30 за київським часом відбулася конференція “Фінансування бізнесу в умовах війни: шляхи до відновлення України”, яка зібрала представників бізнесу як у Києві, так і в онлайн-форматі. Організована Європейською Бізнес Асоціацією та Незалежною Асоціацією Банків України за підтримки міжнародних донорів, зокрема проєкти USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу” та IFC “Asset Based Finance”, конференція зосередилася на важливих питаннях, пов’язаних з фінансуванням і реконструкцією України. Серед спікерів були представники державної влади, міжнародні фахівці, банківські працівники та бізнес-лідери, які поділилися знаннями й досвідом у ключових напрямах: Розгляд регуляторного середовища та інструментів пом’якшення ризиків, що сприяють фінансуванню бізнесу в умовах війни. Аналіз потреб бізнесу у фінансових послугах, необхідних для їхнього відновлення та розвитку. Обговорення кредитування та грантових програм, з особливою увагою до зеленого відновлення та впровадження ESG стандартів. Конференція містила панельні дискусії, сесії запитань-відповідей та можливості для нетворкінгу, надавши учасникам унікальну платформу для обміну ідеями та пошуки ефективних рішень для фінансування та реконструкції бізнесу в Україні в цей критичний час. На одній з панельних дискусій щодо можливостей та шляхів фінансування бізнесу в умовах воєнних дій, виступила Віра Савченко, CEO BDO в Україні, з темою “Страхування військових ризиків для бізнесу в Україні”. Пропонуємо переглянути повний запис конференції >>> Таким чином, цей захід став значущим кроком у напряму об’єднання зусиль для підтримки і відновлення українського бізнесу, підкресливши необхідність широкомасштабної реконструкції України. Якщо у вас виникають питання або потрібна додаткова консультація з питань розвитку і фінансування підприємства в контексті сучасної України, будь ласка, звяжіться з фахівцями BDO в Україні.

У контексті викликів, спричинених війною, значення фінансової підтримки для бізнесу в Україні набрало нових обрисів, акцентуючи на необхідності відновлення і реконструкції країни.

У цьому світлі, 8 лютого о 09:30 за київським часом відбулася конференція “Фінансування бізнесу в умовах війни: шляхи до відновлення України”, яка зібрала представників бізнесу як у Києві, так і в онлайн-форматі.

Організована Європейською Бізнес Асоціацією та Незалежною Асоціацією Банків України за підтримки міжнародних донорів, зокрема проєкти USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу” та IFC “Asset Based Finance”, конференція зосередилася на важливих питаннях, пов’язаних з фінансуванням і реконструкцією України. Серед спікерів були представники державної влади, міжнародні фахівці, банківські працівники та бізнес-лідери, які поділилися знаннями й досвідом у ключових напрямах:

  • Розгляд регуляторного середовища та інструментів пом’якшення ризиків, що сприяють фінансуванню бізнесу в умовах війни.
  • Аналіз потреб бізнесу у фінансових послугах, необхідних для їхнього відновлення та розвитку.
  • Обговорення кредитування та грантових програм, з особливою увагою до зеленого відновлення та впровадження ESG стандартів.

Конференція містила панельні дискусії, сесії запитань-відповідей та можливості для нетворкінгу, надавши учасникам унікальну платформу для обміну ідеями та пошуки ефективних рішень для фінансування та реконструкції бізнесу в Україні в цей критичний час.

На одній з панельних дискусій щодо можливостей та шляхів фінансування бізнесу в умовах воєнних дій, виступила Віра Савченко, CEO BDO в Україні, з темою “Страхування військових ризиків для бізнесу в Україні”.

Пропонуємо переглянути повний запис конференції >>>

Таким чином, цей захід став значущим кроком у напряму об’єднання зусиль для підтримки і відновлення українського бізнесу, підкресливши необхідність широкомасштабної реконструкції України.

Якщо у вас виникають питання або потрібна додаткова консультація з питань розвитку і фінансування підприємства в контексті сучасної України, будь ласка, зв’яжіться з фахівцями BDO в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: