fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Польфарма передала п’ять реанімобілів медикам Миколаєва: як соціально відповідальний бізнес допомагає пришвидшити перемогу

01/ 11/ 2022
  Пять реанімобілів, оснащених спеціальним медичним обладнанням, отримав Миколаїв від Польфарми, яка зібрала 3,7 мільйона гривень на реанімобілі, достроково завершивши Всеукраїнський проєкт «Підтримай себе — підтримай Україну», який започаткувала 6 тижнів тому. Згідно з умовами, 50 % від продажу кожної упаковки препарату «Олідетрим 2000» компанія автоматично перераховувала на закупівлю спеціального медичного транспорту — реанімобілів. Долучитися до ініціативи міг кожен охочий, придбавши препарат вітаміну D3 «Олідетрим 2000» польського виробництва в аптеці свого міста. За цей період було продано 27 872 упаковки препарату. П’ять спеціалізованих машин швидкої допомоги були придбані в Європі й оперативно передані медикам миколаївської міської лікарні № 5. Вибір міста був невипадковий, адже Миколаїв перебуває у прифронтовій зоні, тож потреба в таких автомобілях дуже висока. Усі реанімобілі пройшли експертну оцінку та технічний огляд і додатково оснащені спеціальним обладнанням: дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, моніторами пацієнта — усім необхідним для надання невідкладної допомоги. Як зазначив голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім: «Реанімобілі — це найгостріша потреба міста зараз, адже машини постійно виходять із ладу та втрачаються». Сьогодні тисячі лікарів працюють у найгарячіших точках країни, де натепер найбільша потреба в рятівних транспортних засобах. Директорка міської лікарні № 5 Олена Терентьєва зазначає, що автомобільний парк медичної установи не оновлювався протягом останніх десятків років, і машини там життєво необхідні. «З урахуванням специфіки закладу та викликів сьогодення нині частіше виникає необхідність перевезення хворих, які перебувають у важкому та вкрай важкому стані. Швидке перевезення пацієнта рятує життя, оскільки здійснюється з метою транспортування його до того місця, де він зможе отримати спеціалізовану допомогу. Головне — це можливість продовження лікувальних заходів та повноцінної реанімації в салоні», — підкреслює вона. Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоровя України, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, ще 241 втрачено. Польфарма дякує кожному, хто долучився до Всеукраїнського проєкту «Підтримай себе — підтримай Україну» та, піклуючись про себе й родину, підтримав власне здоров’я і водночас допоміг країні.

П’ять реанімобілів, оснащених спеціальним медичним обладнанням, отримав Миколаїв від Польфарми, яка зібрала 3,7 мільйона гривень на реанімобілі, достроково завершивши Всеукраїнський проєкт «Підтримай себе — підтримай Україну», який започаткувала 6 тижнів тому.

Згідно з умовами, 50 % від продажу кожної упаковки препарату «Олідетрим 2000» компанія автоматично перераховувала на закупівлю спеціального медичного транспорту — реанімобілів. Долучитися до ініціативи міг кожен охочий, придбавши препарат вітаміну D3 «Олідетрим 2000» польського виробництва в аптеці свого міста. За цей період було продано 27 872 упаковки препарату.

П’ять спеціалізованих машин швидкої допомоги були придбані в Європі й оперативно передані медикам миколаївської міської лікарні № 5. Вибір міста був невипадковий, адже Миколаїв перебуває у прифронтовій зоні, тож потреба в таких автомобілях дуже висока.

Усі реанімобілі пройшли експертну оцінку та технічний огляд і додатково оснащені спеціальним обладнанням: дефібриляторами, апаратами штучної вентиляції легень, моніторами пацієнта — усім необхідним для надання невідкладної допомоги.

Як зазначив голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім«Реанімобілі — це найгостріша потреба міста зараз, адже машини постійно виходять із ладу та втрачаються».

Сьогодні тисячі лікарів працюють у найгарячіших точках країни, де натепер найбільша потреба в рятівних транспортних засобах.

Директорка міської лікарні № 5 Олена Терентьєва зазначає, що автомобільний парк медичної установи не оновлювався протягом останніх десятків років, і машини там життєво необхідні. «З урахуванням специфіки закладу та викликів сьогодення нині частіше виникає необхідність перевезення хворих, які перебувають у важкому та вкрай важкому стані. Швидке перевезення пацієнта рятує життя, оскільки здійснюється з метою транспортування його до того місця, де він зможе отримати спеціалізовану допомогу. Головне — це можливість продовження лікувальних заходів та повноцінної реанімації в салоні», — підкреслює вона.

Реанімобілі є надважливою складовою медичної допомоги. Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я України, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги, ще 241 втрачено.

Польфарма дякує кожному, хто долучився до Всеукраїнського проєкту «Підтримай себе — підтримай Україну» та, піклуючись про себе й родину, підтримав власне здоров’я і водночас допоміг країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: