fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подія «Партнерство в бізнесі. Як не втратити бізнес, гроші та репутацію?» від Olsten Partners

01/ 12/ 2023
  Майже 80% бізнесу в Україні побудоване на партнерстві, однак, 50% з них розпадаються в перший-другий рік співпраці.  Приголомшує, правда? Напочатку партнери захопленні продуктом, майбутніми планами,  бізнесом, а через рік вони розходяться. Як розподілити обовязки в бізнесі? Як зрозуміти чи є перспектива бізнес партнерства? Як врегулювати спірні питання партнерства? Дізнайтеся відповідь 7 грудня 2023 року на заході «Партнерство в бізнесі. Як не втратити бізнес, гроші та репутацію?» від Olsten Partners! Ми збираємо підприємців, щоб детально розібрати як не тільки побудувати  партнерство, але як зберегти і як вийти з партнерства без втрат. І все це на реальних прикладах та кейсах з практики.  Про що поговоримо: ✔️Чому партнерство 50% на 50% найнебезпечніше? ✔️Чим відрізняється партнерська угода від  корпоративного договору? Яку силу має “понятійний договір”? ✔️Чотири способи мирно розійтись з бізнес партнером ✔️Як залучати інвесторів, продавати долю та виходити з бізнесу? ✔️Як розподілити, хто з партнерів за що відповідає в бізнесі? ✔️Як оцінити ринкову вартість бізнесу та навіщо? ✔️Захист бренду у партнерському бізнесі Що ви отримаєте від заходу?  Розуміння як не допустити руйнування партнерського бізнесу, втрати коштів та бізнес-стосунків з партнером. Приємним бонусом для учасників будуть нові бізнес-знайомства, вечірній нетворкінг з фуршетом та ігристим. Для кого: власники бізнесу, які мають партнерів або які планують партнерство. Спікер: Олеся Романенко 🔹адвокат та керуючий партнер Юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України 🔹юридичний експерт з партнерства в бізнесі та інвестиціях 🔹голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A 🔹юрист, що 16 років створює та розлучає партнерства Дата та час: 📅 7 грудня 2023 року ⏰ 15:00 — 20.00 Локація: м. Київ. З точки зору безпеки, інформацію про локацію проведення заходу буде надіслано учасникам особисто. Реєстрація - https://wep.wf/imindr?traffic_mark=katn7e

Майже 80% бізнесу в Україні побудоване на партнерстві, однак, 50% з них розпадаються в перший-другий рік співпраці.  Приголомшує, правда? Напочатку партнери захопленні продуктом, майбутніми планами,  бізнесом, а через рік вони розходяться. Як розподілити обов’язки в бізнесі? Як зрозуміти чи є перспектива бізнес партнерства? Як врегулювати спірні питання партнерства?

Дізнайтеся відповідь 7 грудня 2023 року на заході «Партнерство в бізнесі. Як не втратити бізнес, гроші та репутацію?» від Olsten Partners!

Ми збираємо підприємців, щоб детально розібрати як не тільки побудувати  партнерство, але як зберегти і як вийти з партнерства без втрат. І все це на реальних прикладах та кейсах з практики. 

Про що поговоримо:

✔️Чому партнерство 50% на 50% найнебезпечніше?

✔️Чим відрізняється партнерська угода від  корпоративного договору? Яку силу має “понятійний договір”?

✔️Чотири способи мирно розійтись з бізнес партнером

✔️Як залучати інвесторів, продавати долю та виходити з бізнесу?

✔️Як розподілити, хто з партнерів за що відповідає в бізнесі?

✔️Як оцінити ринкову вартість бізнесу та навіщо?

✔️Захист бренду у партнерському бізнесі

Що ви отримаєте від заходу? 

Розуміння як не допустити руйнування партнерського бізнесу, втрати коштів та бізнес-стосунків з партнером. Приємним бонусом для учасників будуть нові бізнес-знайомства, вечірній нетворкінг з фуршетом та ігристим.

Для кого: власники бізнесу, які мають партнерів або які планують партнерство.

Спікер: Олеся Романенко

🔹адвокат та керуючий партнер Юридичної компанії Olsten Partners, яка входить у ТОП-50 провідних юридичних компаній України

🔹юридичний експерт з партнерства в бізнесі та інвестиціях

🔹голова комітету Асоціації адвокатів України з проєктного інвестування та M&A

🔹юрист, що 16 років створює та розлучає партнерства

Дата та час:

📅 7 грудня 2023 року

⏰ 15:00 — 20.00

Локація: м. Київ. З точки зору безпеки, інформацію про локацію проведення заходу буде надіслано учасникам особисто.

Реєстрація – https://wep.wf/imindr?traffic_mark=katn7e

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: